ריט 1 גייסה 150 מיליון שקל בהנפקת אג"ח ל-7 שנים

הקרן הנפיקה סדרה חדשה של איגרות חוב (ד') צמודות למדד ונושאות ריבית שנתית של 4% שתותאם לדירוג מעלות שרמתו הנוכחית +A

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

קרן ההשקעות בנדל"ן מניב ריט 1 השלימה אתמול גיוס של 150 מיליון שקל בהנפקה של איגרות חוב. ריט 1 הנפיקה סדרה חדשה של איגרות חוב (ד') למשך חיים ממוצע של 7 שנים.

איגרות החוב צמודות למדד ונושאות ריבית שנתית של 4% שתותאם לדירוג מעלות שרמתו הנוכחית +A. ההנפקה נסגרה במחיר של 107.5 אגורות לאיגרת שמשקף תשואה של 3%, כ-1.8 נקודות אחוז - מעל תשואת איגרות החוב הממשלתיות למח"מ דומה.

ההנפקה זכתה לביקושי יתר של 700 מיליון שקל, בעוד שהתכנון המקורי של החברה היה לגייס 100 מיליון שקל. אקסלנס חיתום הובילה את ההנפקה שבה השתתפו גם איפקס הנפקות, פועלים אי.בי.אי, לאומי פרטנרס, כלל פיננסים חיתום, מנורה מבטחים ,ברק קפיטל, רוסריו ודיסקונט חיתום.

דרור גד, יו"ר ריט 1, העריך שהביקושים בהנפקה מצביעים על עלייה במודעות ליתרונות מודל הריט על פני השקעה בחברות נדל"ן מניב אחרות. ריט 1 היא קרן השקעות בנדל"ן מניב שמאפשרת למשקיעים פרטיים להיחשף להשקעה בנדל"ן מניב תוך שהקרן מחלקת כדיווידנד את מרבית תזרים המזומנים שהחברה מייצרת מפעילותה השוטפת והם ממוסים ישירות על השקעתם בקרן.

שמואל סיידצילום: עופר וקנין

ריט 1, שמנוהלת על ידי שמואל סייד, רכשה מאז הקמתה 25 נכסים מניבים בשווי של 2.3 מיליארד שקל שבהם 490 שוכרים. ריט 1, שנסחרת בשווי של מיליארד שקל בעקבות עלייה של 34% ב-12 החודשים האחרונים, הרוויחה 38 מיליון שקל במחצית הראשונה של 2013 בהשוואה לרווח של 29 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2012.

מניית ריט 1 בשנה האחרונה

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker