שח"ל מסתערת על השוק ההודי: חתמה על שני הסכמים נוספים

החברה, שמעניקה שירותי רפואה מרחוק, תספק את מוצריה לשני בתי חולים נוספים בהודו ■ היא מתמקדת בערים הגדולות ובריכוזי מעמד הביניים ההודי ■ שח"ל מעניקה כיום שירותים ל-4 בתי חולים בהודו

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת שח"ל שבשליטת משפחת אלרואי מעמיקה את חדירתה לשוק ההודי. שח"ל, שמספקת מערכות ושירותי רפואה מרחוק ליחידים ולחברות ביטוח רפואי, חתמה על שני הסכמים נוספים והגדילה לשישה את מספר ההסכמים שעליהם חתמה החברה עם בתי חולים הודיים מאז מארס 2013.

מעתה תספק שח"ל את שירותי הטלרפואה שלה גם למטופלים של בתי החולים Woodlands Multispeciality בעיר כלכתה ולבית החולים Artemis Health Institute שנמצא באזור הבירה ניו דלהי. החברה מעריכה שעד סוף 2013 ייחתמו חוזים נוספים שכל אחד מהם יניב לה הכנסה של מיליון עד 5 מיליון דולר בשלוש שנים. 80% מעלות שירותי הרפואה בהודו ממומנים על ידי החולים עצמם.

שח"ל חתמה במארס 2013 על הסכם לשיתוף פעולה עם בית החולים Bellvue Clinic שנמצא בעיר כלכתה במזרח הודו. בית החולים שייך לרשת B.M Mirla שתקים את המוקד הטלפוני שיספק את שירותי הטלרפואה לחולי הלב. בית החולים התחייב למספר חולים מינימלי שיקבלו שירות מהמוקד ובכך הקטין את רמת הסיכון של שח"ל.

מנכ"ל החברה ארז אלרואי העריך בעבר כי קיים פוטנציאל גבוה לשירותי טלרפואה בשוק ההודי, זאת בשל צמיחתו המהירה של מעמד ביניים במדינה, ועלייה בשכיחות מחלות הלב במדינה. על פי ההערכות של שח"ל, בשנת 2020 ימותו בהודו 2.6 מיליון בני אדם כתוצאה ממחלות לב. מספר חולי הלב בהודו אמור להגיע בשנת 2015 ל-60 מיליון. שח"ל זיהתה את הפוטנציאל לשירותיה בערים הגדולות, שם בני אדם רבים יותר מסוגלים לעמוד בעלויות מוצריה.

שח"ל הרוויחה שני מיליון יורו במחזור של 23 מיליון יורו במחצית הראשונה של שנת 2013, זאת בהשוואה להפסד של 2.3 מיליון יורו במחזור של 13.6 מיליון יורו בתקופה המקבילה ב-2012.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker