אחרי עזיבת שותפים בכירים: ליעמי ויסמן מצטרף לגיזה

ל-TheMarker נודע כי ויסמן יצטרף לגיזה כראש מחלקת מימון פרויקטים ותשתיות לאומיות

מיכאל רוכוורגר
מיכאל רוכוורגר

יריב פילוסוף, שותף־מנהל של חברת הייעוץ הפיננסי ובנקאות ההשקעות גיזה זינגר אבן, מנסה לייצב את השדרה הניהולית של החברה בעקבות עזיבתם של מנהלים ושותפים בכירים. עזיבת הבכירים היתה על רקע מאבקי שליטה וטענות מצדם על אי־סדרים כספיים בחברה.

ל-TheMarker נודע כי פילוסוף סיכם עם רו”ח ליעמי ויסמן, המשמש סמנכ”ל הכספים של חברת נתיבי גז טבעי לישראל ‏(נתג”ז‏) הממשלתית, על הצטרפותו לגיזה כראש מחלקת מימון פרויקטים ותשתיות לאומיות. ויסמן יחליף את רו”ח ורדה שטרן, שעבדה בגיזה במשך 11 שנה ‏(מ-2010 כשותפה‏) והובילה פרויקטים כמו עיר הבה”דים, כביש 6 ופרויקטי אנרגיה. כמו כן הצטרפו לגיזה עמית מנצור, ככלכלן ראשי, וגדי בארי.

ויסמן, 37, שנבחר ב-2010 לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים של מגזין TheMarker, הוא בוגר ראיית חשבון במכללה למינהל בראשון לציון ומוסמך במינהל עסקים עם התמחות במימון. בגיל 29 הצטרף למשרד האוצר ושימש רפרנט אנרגיה ומים באגף החשב הכללי. לאחר שנה קיבל לידיו גם את תחום התקשורת וב-2007 מונה לרכז אנרגיה וחקלאות. ב-2010 גבר על כ-100 מתמודדים במרוץ לתפקיד סמנכ”ל הכספים של נתג”ז.

לדברי פילוסוף, “אנו גאים על מינוי ויסמן, מאנשי המקצוע המובילים בעולם התשתיות. ויסמן בחר להצטרף לנבחרת חזקה וצומחת של אנשי מקצוע, שבזכותם נמנית גיזה עם פירמות הייעוץ והבנקאות להשקעות המובילות בישראל”.

ליעמי ויסמןצילום: אילייה מלניקוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker