מיכאל רוכוורגר

לקראת השנה העברית החדשה הבנקים הישראלים לאומי והפועלים זכו היום (ב') בהכרה בינלאומית. המגזין הכלכלי היוקרתי דה-בנקר (The Banker) מקבוצת פיננשל טיימס (Financial Times) הכתיר את לאומי כ"בנק החדשני ביותר במזרח התיכון".

לטענת לאומי, הבחירה בו התבססה על מידת החדשנות המיושמת במוצרים ובשירותים שהבנק מציע ללקוחותיו, זאת בדגש על תחום האינטרנט והדיגיטל. בין הקריטריונים לזכייה נבחנו: חדשנות, שילוב קונספטים ייחודיים, שימוש בטכנולוגיות חדישות, נגישות ועוד.

The Banker הינו המגזין הכלכלי הבינלאומי המוביל בתחום הבנקאות והפיננסים, ומהווה מקור מקצועי ב-180 מדינות ברחבי בעולם. המגזין מדרג מדי שנה מוסדות פיננסיים בקטגוריות רבות, וקובע סטנדרטי מצויינות בקריטריונים אותם הוא בוחן.

מנכ"ל לאומי רקפת רוסק עמינחצילום: ניר קידר

"הזכייה מהווה הכרה בינלאומית בהשקעתו הרבה של לאומי בחדשנות ובטכנולוגיה פורצת דרך. אנו גאים להוביל את תחום האינטרנט והדיגיטל בבנקאות הישראלית, ונמשיך לעשות זאת, במטרה לתת ללקוחותנו את השירות המתקדם והיעיל ביותר, בכל ערוץ ובכל זמן שנוח להם", ציינה מנכ"לית לאומי רקפת רוסק עמינח בעקבות הזכייה.

בעוד שבנק הפועלים, המנוהל ע"י ציון קינן, הינה החברה הישראלית הראשונה שהצטרפה ל"היכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי", בתחרות שנערכה על ידי "קבוצת פאלאדיום", בראשותם של פרופסור קפלן מבית ספר למינהל עסקים של אוניברסיטת הרווארד ושל דוקטור נורטון.

ב"היכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי" נכללות חברות בינלאומיות מוכרות כמו בנק HSBC (ברזיל), נורדיאה (Nordea) - קבוצת השירותים הבנקאיים והפיננסיים הגדולה ביותר בסקנדינביה, AKBANK - הבנק הגדול ביותר בטורקיה וכן תאגידי ענק כמו סימנס, סיסקו, הילטון ואחרות.

שרי אריסון, ציון קינןצילום: מוטי מילרוד

אריק פינטו, חבר הנהלה וממונה על חטיבת האסטרטגיה של הבנק ציין כי "בנק הפועלים גאה להיכלל במשפחה המכובדת של חברי היכל התהילה של מצוינות בניהול אסטרטגי ולקבל הכרה בין לאומית ביכולת הניהול והביצוע האסטרטגי של הבנק, המהווה נדבך מרכזי ביכולתו של כל מוסד פיננסי לייצר ערך לבעלי מניותיו ולכלל בעלי העניין שלו. אנו שואפים להמשיך ולשפר את יכולותינו בתחום זה, על מנת להמשיך ולהוביל את המערכת הבנקאית".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker