חברת Nashone האמריקאית תשקיע 134 מיליון שקל במשביר 365

חברת Nashone היא חברת השקעות פרטית הנשלטת על ידי סקוט וארי קורמן, ומשקיעה בתחום התעשייה בארה"ב; כנגד התשלום וההשקעה תחזיק האמריקאית המשקיעה ב-29% מהון המניות של המשביר

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת האחזקות המשביר 365 מודיעה הבוקר למשקיעה כי נחתם בינה לבין חברת Nashone, חברת השקעות פרטית אמריקאית הנשלטת על ידי סקוט וארי קורמן, ומשקיעה בתחום התעשייה בארה"ב מכתב כוונות מחייב להשקעה ורכישה של מניות חברת הבת, המשביר בתי כלבו.

על פי תנאי מכתב הכוונות, החברה האמריקאית תשלם, באמצעות חברה זרה שתוקם על ידו 134 מיליון שקל, מתוכם 77 מיליון שקל יושקעו בהון החוזר ו-57 מיליון שקל ישולמו ישירות למשביר. במסגרת העסקה, מתחייבת החברה להעביר למשביר בתי כלבו את החזקותיה בחברה הבת ניו פארםהעומדות על 68.33% מהונה המונפק של ניו פארם, וזאת כנגד הקצאת מניות לחברה במשביר בתי כלבו.

כתבות נוספות באתר TheMarker

הדיון בבית המשפט הסתיים; השופט אורנשטיין ימסור החלטה במהלך היום

בלעדי // המנגנון המעוות של רשות השידור: גובים יותר מהציבור, מפחיתים הפקות ומגדילים שכר

צילום: דודו בכר

במקביל, התחייבו החברה והמשביר בתי כלבו לפעול כמיטב יכולתן, להמשיך ולנהל מו"מ לרכישת יתרת מניות ניו פארם, (31.67%), מול עו"ד רונן מטרי, אשר מונה ככונס על מניות ניו פארם המוחזקות בידי ישאל אמלט, כך שבסופו של יום המשביר בתי כלבו תחזיק במלוא הונה המונפק והנפרע של ניו פארם.

כנגד התשלום וההשקעה תחזיק האמריקאית המשקיעה ב -29% מהון המניות של המשביר בתי כלבו.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker