דודו של נוחי דנקנר מונה לדירקטור באלרן השקעות

ברבעון הראשון של 2013 היה לחברה גירעון של 76 מיליון שקל בהון החוזר והערת "עסק חי" מרואי החשבון

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שמואל דנקנר, דודו של נוחי דנקנר, מונה לדירקטור בחברת הנדל"ן אלרן השקעות הנשלטת על ידי גד ואלון דנקנר. השניים מחזיקים בחברה באמצעות דנרן החזקות, ושמואל דנקנר מחזיק בה באמצעות חברת שמדר החזקות.

דנקנר הוא פנסיונר שנולד ב-1930 נחשב לגימלאי החל משנת 2004. הוא עמד בראש חברת דנקנר השקעות עד למכירתה. החברה ניהלה פעילות ענפה בתחום הבנקאות תקשורת וטלוויזיה בכבלים, נדל"ן ותעשייה כימית.

ב-2004 הגישה רשות הגבלים עסקיים כתב אישום נגד חברות הגז פזגז, אמישראגז, סופרגז ודורגז ונושאי משרה בהן בגין חלוקת השוק ביניהן בניגוד לחוק ההגבלים העסקיים. שמואל דנקנר היה אחד מהנתבעים.לאחר 6 שנים בהם התנהלה הפרשה זוכה דנקנר מעבירות הגבלים עסקיים בפרשת קרטל הגז כאשר בית המשפט המחוזי בירושלים הבהיר כי דנקנר לא היה מנהל פעיל ולא הוכח כי ידע על מעורבות דורגז בקרטל.

צילום: גיא רייביץ

נכון לרבעון הראשון של 2013, לחברת אלרן גירעון של 76 מיליון שקל בהון החוזר: 15 מיליון שקל התחייבות למחזיקי אגרות החוב, התחייבויות לבנקים בשווי כולל של 32 מיליון שקל והתחייבויות שוטפות של 21 מיליון שקל. החברה סיימה את הרבעון בהפסד של 2.2 מיליון שקל. רואי החשבון נתנו לחברה הערת "עסק חי" וקבעו כי קיימים ספקות משמעותיים בדבר המשך קיומה של החברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker