אי.די.בי: המשקיעים יעבירו "דמי רצינות" של 20 מ' ד' על עסקת כלל ביטוח

קבוצת הרוכשים אמורה להגיע בשבוע הבא לישראל לבצע בדיקות נוספות בהתייחס לסביבה המשקית והרגולטוריית וכפוף לממצאיה צפויה לחתום לאחר מכן על ההסכם לרכישת כלל ביטוח

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אי.די.בי פיתוח ממשיכה לעדכן את בית המשפט בדבר ההתפתחויות בנוגע למכירת כלל ביטוח לפי שווי של 4.6 מיליארד שקל. "התקיימו מספר שיחות בין נציגי קבוצות הרוכשים ובין נציגי החברה", כותבת החברה לשופט ומעדכנת כי קבוצת המשקיעים הכוללת משקיע תאילנדי ומשקיע הונג קונגי מוכנים להעביר לחשבון נאמנות שינוהל עבורם בישראל 20 מיליון דולר.

החברה לא מפרטת מתי יופקדו "דמי הרצינות" והאם במקרה שקבוצת הרוכשים תחליט לא להיכנס לעסקה הכספים יוזרמו לקופת אי.די.בי פיתוח, או שבסך הכל מדובר בחשבון חדש של קבוצת הרוכשים בישראל.

אי.די.בי מבהירה כי העסקה עדיין לא נחתמה ולא תיחתם עד סוף השבוע, שכן נציגים של קבוצת המשקיעים הזרה אמורים להגיע בשבוע הבא לישראל לביצוע בדיקות נוספות הנוגעות לסביבה המשקית והרגולטורית. בכפוף לממצאים "צפויה הקבוצה בימים שלאחר מכן לחתום על ההסכם שעקרונותיו מסוכמים על הצדדים".

נוחי דנקנרצילום: ניר קידר

שופט בית המשפט המחוזי איתן אורנשטיין הסכים לדחות את אסיפת מחזיקי איגרות החוב של אי.די.בי אחזקות עד ל-18 לאוגוסט, אך לא דחה את האסיפה הסופית מ-25 באוגוסט.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker