אי.די.בי לביהמ"ש: בקרוב נמכור את כלל ביטוח לקבוצה תאילנדית ולקבוצה מהונג קונג

טיוטת ההסכם צריכה בדיקות והשלמות נוספות, בעיקר מצד המשקיע מתאילנד ■ לדברי אי.די.בי, הרוכשים ביקשו מספר ימים נוספים לצורך השלמת בדיקות פנימיות והתייעצות עם יועצים משפטיים מתאילנד

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אם המשקיעים של אי.די.בי פיתוח ואי.די.בי אחזקות ציפו לבשורה בדבר סיום עסקת כלל ביטוח בהודעה לבית המשפט, הם לא קיבלו את מבוקשם. בהודעה כותבת אי.די.בי כי עסקת המכר מורכבת משתי קבוצות רוכשים, אחת בראשות משקיע תאילנדי והשנייה בראשות משקיע מהונג קונג.

לדברי החברה, המשקיעים היו בימים האחרונים בישראל. הם קיימו פגישות עם המפקח על הביטוח במשרד האוצר עודד שריג, מנכ"ל כלל החזקות וההנהלה הבכירה של כלל, וכן נפגשו עם נציגי אי.די.בי פיתוח לרבות בעל השליטה נוחי דנקנר.

לטענת אי.די.בי, הרוכשים עומדים מאחורי העסקה במתכונת שגובשה בין הצדדים, אך ביקשו מספר ימים נוספים לצורך השלמת בדיקות פנימיות נוספות והתייעצות עם יועצים משפטיים מתאילנד. לשם כך נסעו בתחילת השבוע היועצים המשפטיים הישראלים להונג קונג לפגישות עבודה נוספות עם הרוכשים.

נוחי דנקנרצילום: דניאל בר און

אי.די.בי מסרה עוד כי היום התקבלו הערות מטעם היועצים המשפטיים, שאין בהן לשנות את מתכונת עסקת המכר ותנאיה המסחריים - מכירת החברה לפי שווי של 4.6 מיליארד שקל. אך בו בעת, החברה מבהירה כי נכון למועד ההודעה נותרו מספר נקודות המצריכות עדיין את אישורם של נציגי קבוצת הרוכשים והצדדים פועלים לשם כך.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker