בונוס ביוגרופ השלימה הקמת המרכז לייצור עצמות; המניה מזנקת ב-10%

מדובר במרכז הראשון בעולם לייצור שתלים חיים של עצם אנושית; המפעל החדשני ישמש את החברה בניסויים הקליניים הצפויים להתחיל עוד בשנה זו

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דרור רייך

חברת בונוס ביוגרופ הודיעה היום למשקיעיה כי השלימה את הקמת המרכז הראשון בעולם לייצור שתלים חיים של עצם אנושית, כחלק מתשלובת של מתקנים חדשים שמקימה החברה, בשטח של כ-750 מ"ר, בפארק מת"מ בחיפה. המניה מזנקת בתגובה ב-10% באחד העם.

מרכז הייצור של החברה כולל מערך של חדרים נקיים ומעבדות לבקרת ולאבטחת איכות במטרה להבטיח את עמידת תהליך הייצור של שתלי העצם האנושית. עם השלמת הקמת המרכז, בונוס ביוגרופ תחל בעריכת ניסויים קליניים בבני אדם, בכפוף לקבלת האישורים הרגולטוריים.

לאחר סיום הניסויים הקליניים וקבלת ההיתרים לשיווק שתלים חיים של עצם אנושית, תוכל בונוס ביוגרופ להשתמש במרכז הייצור של החברה להספקת שתלים לפעילות המסחרית, אשר במסגרתה תייצר בונוס ביוגרופ שתל עצם אנושית לפי הזמנה מראש ובהתאמה האישית הנדרשת לשם השלמת חסר העצם של המטופל.

שי מרצקי, מנכ"ל בונוס ביוגרופצילום: אדוארד קפארוב

מוצרי החברה פותחו על ידי צוות מדענים בראשותו של ד"ר שי מרצקי, לאחר עשר שנות מחקר בתחום התחדשות עצם אנושית. ד"ר מרצקי הינו יזם סדרתי והמייסד והמנכ"ל לשעבר של חברת פלוריסטם.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker