סלקום מכחישה דיווח על ניסיון רכישה

סלקום מוציאה כעת הודעה לבורסה על תוצאות מקדמיות לרבעון השני של 2013 ■ בצמוד לדיווח, החברה מכחישה רשמית דיווחים בעיתונות על "התעניינות" מצד גזבייה ניאל (המחזיק 30% מחברת גולן טלקום) ברכישתה

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

לאור הסדר החוב המתגבש ב-אי.די.בי, מוציאה כעת סלקום הודעה לבורסה על תוצאות מקדמיות לרבעון השני של 2013. בצמוד לדיווח, החברה מכחישה רשמית דיווחים בעיתונות על "התעניינות" מצד גזבייה ניאל (המחזיק 30% מחברת גולן טלקום) ברכישת סלקום: "לפי החברה, בעלי השליטה הודיעו לה שבניגוד לשמועות בתקשורת הנוגעות להצעה לכאורה לרכישתה על ידי צד שלישי, היא אינה עומדת למכירה. החברה נותנת מידע זה אך ורק לבקשת בעלי השליטה ובהקשר להסדר חוב של אי.די.בי. המידע הניתן היום הינו רק לבקשת בעלי השליטה ובעתיד תמשיך במדיניותה שלא להתייחס לשמועות בשוק".

באשר לתוצאות סלקום, החברה מוסרת כי הן "משקפות עלייה בהכנסות משירותים, עלייה ב- EBITDA ועלייה ב-ARPU ברבעון השני של 2013 לעומת הרבעון הראשון של אותה שנה". מול זאת, ביחס לרבעון המקביל ישנה ירידה בתוצאות.

סניף של חברת סלקוםצילום: טלי מאייר

הכנסות סלקום ברבעון הקרוב יהיו בטווח ה-1.2 מיליארד שקל (לעומת 1.4 מיליארד שקל ברבעון המקביל). ההכנסות משירותים יהיו סביב המיליארד שקל (מול 1.1 מיליארד שקל ברבעון המקביל).

ה- EBITDA תהיה סביב 330 מיליון שקל (מול 474 מיליון שקל ברבעון המקביל) והרווח הנקי של החברה יעמוד על כ-60 מיליון שקל מול 121 מיליון שקל ברבעון המקביל.

לקוח בחברה משלם חשבונית חודשית של כ-78 שקל מול 90 שקל ברבעון השני של 2012.

אנליסטים של IBI מסרו: "סלקום פירסמה לפני זמן קצת תוצאות מקדמיות לרבעון השני. התוצאות שהחברה פירסמה הם קצת מעל התחזיות שלנו, במיוחד לאור ההכנסה הממוצעת למשתמש שצפויה לעלות מרמה של 75.9 שקל למנוי ברבעון הקודם לטווח של 77.5-79.5 שקל למנוי.

זהו נתון חיובי ומענייין אחרי כמעט 3 שנים של שחיקה עקבית ב-ARPU. אגב, עוד לא כדאי לצאת בהצהרות שהתחרות הסתיימה. ההערכות שלנו לרבעון השלישי הן יציבות ב-ARPU ואיננו מעריכים קפיצת מדרגה נוספת ב-ARPU במהלך 2013".
תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker