סיון איזסקו

טלטלה ביוליוס בר ישראל: חודש בלבד לאחר שהבנק השוויצי הודיע על מיזוג בין נציגות יוליוס בר בישראל לפעילות ניהול העושר של מריל לינץ' בישראל, החליטה היום (ב') הנהלת הבנק בשוויץ על סיום תפקידם של דן שגיא ורן היישטיין שניהלו את נציגות יוליוס בר בישראל עד כה. את מושכות הניהול צפויה לתפוס סיגל שפירא, שניהלה את פעילות העושר של מריל לינץ' בישראל, ומעתה צפויה לנהל את הגוף הממוזג יוליוס בר-מריל לניץ'.

שפירא ככל הנראה תהיה כפופה לסטפן קמפ, משנה למנכ"ל אזור אמריקה הלטינית וישראל ביוליוס בר. שגיא והיישטיין התפטרו לפני כשנתיים מהבנק המתחרה HSBC10009068ובשנתיים ומאז הם עסקו בהקמת נציגות יוליוס בר בישראל. שגיא שימש כמנכ"ל הפעילות בישראל, ורן שימש מנהל הנציגות בתל אביב.

פעילות הבנק השוויצי בישראל החלה לצבור תאוצה בחודש שעבר עם תחילת תהליך מיזוג חטיבת ניהול העושר של מריל לינץ' בישראל לתוך הנציגות של יוליוס בר בישראל.

סיגל שפיראצילום: עופר וקנין

חטיבת ניהול העושר של מריל לינץ' פעלה בישראל מאז שנת 2000, ונכסי הלקוחות יעברו בהדרגה ממנו ליוליוס בר עד אמצע 2014. יוליוס בר הודיע לאחרונה כי קיבלה רישיון ייעוץ השקעות וניהול תיקי השקעות. החברה הממוזגת תספק שירותי ייעוץ פיננסי וניהול השקעות ללקוחות אמידים.

דובר יוליוס בר מסר בתגובה כי "דן ורן הקימו בהצלחה את הסניף הישראלי של יוליוס בר בישראל. אנו נכנסים לשלב מבני חדש, כשדן ורן עצמם שוקלים לצאת לאתגרים חדשים. אנו בוחנים דרכים שונות להמשיך ולשתף פעולה עם שניהם, על מנת להצעיד את הבנק קדימה".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker