בריינסווי עולה בעקבות התקדמות מהירה בשיווק מערכת לטיפול בדיכאון

בריינסווי מעריכה שעד לסוף 2013 תשלים את התקנתם של 100 מערכות Deep TMS לשימוש מסחרי אצל לקוחותיה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מנית בריינסווי עולה ב-4% במחזור של 6.6 מיליון שקל שגבוה ב-50% מהמחזור היומי הממוצע במניה, לאחר שהחברה דיווחה כי 50 מ-100 מהמערכות לטיפול לא פולשני בהפרעות בתפקודי המוח שהחברה השלימה את ייצורן בסוף אפריל 2013, כבר נמצאות כבר בהליכי מתקדמים של הזמנה התקנה הטמעה והדרכות אצל לקוחותיה של החברה.

בריינסווי מעריכה שעד לסוף 2013 תשלים את התקנתם של 100 מערכות Deep TMS לשימוש מסחרי אצל לקוחותיה. הערכה זו של בריינסווי שמנוהלת על ידי עוזי סופר מבוססת על הזמנות שהחברה קיבלה, ועל תחזיתה לקבלת הזמנות נוספות בחודשים הקרובים נוכח ההתעניינות הרבה שעוררה השקתה של המערכת בארה"ב

על פי תנאי השכירות שלפיהם משכירה החברה את מערכות Deep TMS ללקוחותיה, מקבלת בריינסווי דמי שכירות בסכום קבוע ללא תלות במספר המשתמשים בשנת ההסכם הראשונה, ואחרי כן תמורה קבועה לכל טיפול במערכת בהתאם למספר הטיפולים השנתיים שיבצעו לקוחותיה אך לא נמוך מדמי שימוש מינימליים לכל מערכת ששקולים לדמי השכירות שישלמו בשנת השכירות הראשונה.

קסדה של חברת בריינסווי
קסדה לטיפול בדיכאון קליני של חברת בריינסוויצילום: בריינסוויי

בריינסווי פיתחה את מערכת Deep TMS שהיא מכשיר בצורת קסדה שמבוסס על סליל אלקטרו¬מגנטי בעל מבנה ייחודי שמחובר לספק זרם חשמל המשתנה במהירות ויוצר שדה חשמלי. המכשיר משפיע על פעילות המוח עד לעומק של 7 ס"מ ומאפשר בכך להגיע לכל אזור במוח כמעט על ידי התאמת מבנה הסליל ומיקומו על גבי הקרקפת.

בריינסווי קיבלה בינואר 2013 את אישור רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) לשווק את המערכת לטיפול בדיכאון חמור במטופלים שלא הגיבו לטיפול תרופתי. בריינסווי נסחרת בשווי של 675 מיליון שקל לאחר עלייה של 119% ב-12 החודשים האחרונים.


תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker