דוד ברוך, לשעבר מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס, מצטרף למיטב-דש

ברוך (53), ששימש בעבר גם כמנכ"ל בנק ירושלים, ימונה לדירקטור בבית ההשקעות מיטב דש

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
מיכאל רוכוורגר

בית ההשקעות השני בגודלו בשוק מיטב דש, שבשליטת אלי ברקת ומשפחת סטפק הודיע היום על מספר מינויים חדשים. דוד ברוך (53), ששימש במהלך 2012-2008 כמנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס שבשליטת הפניקס של יצחק תשובה וקודם לכן מנכ"ל בנק ירושלים, מצטרף כדירקטור של מיטב דש השקעות הציבורית. בנוסף משמש ברוך כדירקטור בחברת הספנות צים ובחברת הנדל"ן זאראסאיי.

כמו כן, , רונן טוב לשעבר מנכ"ל בית ההשקעות פסגות ולשעבר משנה למנכ"ל מגדל, ימונה למשנה למנכ"ל מיטב דש השקעות (לשעבר דש איפקס) ) ויו"ר פעיל של מיטב דש גמל ופנסיה.

טוב (49) יעמוד גם בראש חברה חדשה שמקים בית ההשקעות, שתעסוק בין היתר במכירה ושיווק של מוצרים וביטוחים בענף הביטוח ובענף החיסכון הפנסיוני. מיטב דש תחזיק בחברה הזאת 88% וביתר המניות יחזיק טוב.

לצורך פעילותה ההתחלתית ובהתאם לתוכנית העסקית שהכינו הצדדים, תעמיד מיטב דש הלוואת בעלים לחברה החדשה של עד 15 מיליון שקל. עדיין לא פורסמה תנאי שכר של טוב,שלאחר שנה וחצי מאכזבות מבחינתו בפסגות שאחריהן הוא אמנם הגדיל את חשבון הבנק שלו אך נפגע מבחינת מוניטין,מקבל כעת הזדמנות ל"חוויה מתקנת".

דוד ברוךצילום: עופר וקנין

כמו כן, הודיעה מיטב דש על מינויו של אסף עזרא לסמנכ"ל שיווק ומכירות פיננסיות של בית ההשקעות. עזרא יהיה אחראי על הובלת האסטרטגיה השיווקית ויישומה ועל מכירת קרנות הנאמנות, תעודות הסל וניהול תיקים של מיטב דש.

ב-7 שנים אחרונות הוא משמש בתפקיד סמנכ"ל השיווק והמכירות של תכלית, חברת תעודות הסל של מיטב דש.

אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש ציין כי : "אני רואה בהצטרפותם של שניים מטובי המנהלים בשוק ההון למיטב דש הבעת אמון בדרך החדשה שמוביל בית ההשקעות ובפוטנציאל העסקי שלו. מינויו של אסף עזרא עולה בקנה אחד עם מדיניות החברה לקדם מנהלים מצטיינים מתוך הבית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker