דני נוה: תנאי השכר שלי נמוכים ביחס למנהלים אחרים

יו"ר כלל ביטוח בראיון ל"תוכנית חיסכון" בערוץ 2: "חלק גדול מהביקורת היתה לא עניינית; החיים הפוליטיים הקודמים שלי לימדו אותי להתחשל גם מול ביקורת מהסוג הזה"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים78

"הקשבתי היטב לביקורת שנשמעה שחלקה היה מנותק מהעובדות ומהמציאות. אני מבין שמדובר בשכר גבוה יחסית למשק, אם יכולת לשים טבלה כמה מרוויחים מנהלים מקבילים למנהלים של כלל ביטוח, היית רואה שתנאי השכר שלהם גבוהים משלי. לצערי, חלק גדול מהביקורת היתה לא עניינית, החיים הפוליטיים הקודמים שלי לימדו אותי להתחשל גם מול ביקורת מהסוג הזה", כל אמר היום (ב') יו"ר כלל ביטוח, דני נוה, בראיון ראשון  ל"תוכנית חיסכון" בערוץ 2 לאחר אישור תנאי שכרו.

נוה הוסיף כי: "הפנייה אלי לשמש כיו"ר חברת הביטוח באה על רקע רקורד ועשייה של מעל 20 שנה מהיותי משכיר הממשלה ושר הבריאות ועד שש שנים האחרונות של נסיון עסקי. זה נסיון שעומד לזכותי ואני מעניק אותו ותורם מאז שמוניתי ליו"ר חברה שנמצאת בתהליך מכירה. בכל מה שנוגע אלי, עסוק בהסתכלות קדימה.

דני נוה עם אשתו צילי
דני נוהצילום: ניר קידר

אולי צריך לשאול האם מי שהתנגדו עשו זאת משיקולים לא ענייניים, ואולי דווקא אותם גורמים ציבוריים שהצביעו בעדי, אחרי שראו שהשכר הממוצע שלי נמוך, ואחרי שיקול דעת מקצועי הם הגיעו למסקנה שמדובר בתנאים סבירים".

כתבות נוספות באתר TheMarker

לא אומת סטארט אפ: ישראל מפגרת בחדשנות אחר המדינות המפותחות

"תנובה מטעה צופים בקמפיין לגבינות צהובות"

עוד הוסיף נוה כי "מי שמוביל את מהלך המכירה זו קבוצת השליטה באי.די.בי בי ואיזי כהן - נעשה תהליך רציני מסודר ומקצועי, ואני מקווה שנעמוד בלוח הזמנים השאפתני שקבע בית המשפט. יש התעניינות לא מעטה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker