בית ההשקעות החדש של שימריך ונויברגר גייס 75 מיליון שקל

המשקיעים: שמריך; נויברגר; מיטב דש; נתן חץ, המנכ”ל ומבעלי השליטה בחברת הנדל”ן אלוני חץ, ולשעבר בעל מניות בדש איפקס; ודודי ורטהיים, בנו של מוזי ורטהיים, מבעלי השליטה בבנק מזרחי טפחות

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

הפעילות של בית ההשקעות הפרטי החדש וליו בייס‏ (Value Base) - שהקימו באחרונה המנכ”לים הפורשים של בית ההשקעות דש איפקס ‏(שהתמזג עם בית ההשקעות מיטב, מ”ר‏) עידו נויברגר וויקטור שימריך - מתחילה לקרום עור וגידים.

באחרונה השלים בית ההשקעות גיוס של 75 מיליון שקל, שהגיעו מחמישה גורמים, שכל אחד מהם השקיע 15 מיליון שקל: שמריך; נויברגר; מיטב דש; נתן חץ, המנכ”ל ומבעלי השליטה בחברת הנדל”ן אלוני חץ, ולשעבר בעל מניות בדש איפקס; ודודי ורטהיים, בנו של מוזי ורטהיים, מבעלי השליטה בבנק מזרחי טפחות.

באחרונה הצטרף לבית ההשקעות החדש, שמשרדיו ממוקמים במגדל דיסקונט בקומה 27 ‏(קומה מעל המיקום הנוכחי של דש איפקס‏), גם יאיר אפרתי, שהוביל את פעילות המיזוגים ורכישות של דש איפקס. וליו בייס יתמקד בשלושה תחומים - בנקאות השקעות, ניהול קרנות גידור וחיתום - כשכל אחד מהם פועל כחברה בת. בסך הכל עד כה מועסקים בבית ההשקעות 10 עובדים עם תוכניות להרחבת מצבת כוח אדם.

אפרתי יוביל את פעילות בנקאות ההשקעות וישמש גם כשותף לניהול שאר הפעילויות. הצוות של בנקאות ההשקעות בווליו בייס, שבו מועסקים כיום ארבעה עובדים, החל כבר בפעילות מעשית, והוא מעורב בקידום עסקות שונות. בין השאר, קיבל וליו בייס בלעדיות לגיוס משקיעים לחברת זאפ; להוביל גיוסים לקבוצת רונן לוי לרכישת פעילות הקמעונות תחת המותג “כפר השעשועים”, שבו שותפה גם אלון רבוע כחול של דודי ויסמן ושרגא בירן; וכן להוביל גיוס פרטי לקניון שבשליטת קבוצת מודיעין אזרחי בקרית גת.

ויקטור שמריך ועידו נויברגרצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker