לקראת האסיפה: כלל מרחיקה את האופציות של דני נוה מהכסף

החברה העלתה את מחיר המימוש של האופציות, הניתנות להמרה בשלושה מועדים שונים, בשיעורים של 22%-30% - מה שהפחית את שווי האופציות מ-2.86 ל-2.28 מיליון שקל

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן אזרן

לקראת כינוס אסיפת בעלי המניות, שאמורה להיערך השבוע הבא, כלל ביטוח מעדכנת את המשקיעים בדבר שינוי תנאי האופציות של היו"ר הנכנס, דני נוה. החברה העלתה את מחיר המימוש של האופציות, הניתנות להמרה למניות בשלושה מועדים שונים, בשיעורים של 22%-30%, ובכך למעשה "הרחיקה אותן מהכסף". העלאת מחיר המימוש הפחית את שווי חבילת האופציות מ-2.86 ל-2.28 מיליון שקל.

על פי התיקון שהוחלט, לנווה יוקצו 175 אלף כתבי אופציה שיהיו ניתנים למימוש למניות כלל ביטוח בשלוש מנות שנתיות שוות בעוד שנתיים במחירי מימוש של 72.5 שקל למניה במנה הראשונה, 75 שקל למניה במנה השנייה ו–77.5 שקל למניה במנה השלישית. מחיר מניית כלל ביטוח עומד כיום על כ-60 שקל, כך שהאופציות עדיין "מחוץ לכסף".

אסיפת בעלי המניות של כלל ביטוח אמורה לאשר, בין היתר, את תנאי התגמול החדשים של נווה, שיכהן בתפקיד בשיעור של 85% משרה. תנאי השכר, שזכו ללא מעט ביקורת, כוללים שכר חודשי של כ-110 אלף שקל (עלות שנתית של 2.1 מיליון שקל), צמוד למדד; בונוס שנתי של עד 1.7 מיליון שקל כנגזרת לביצועי החברה, וכן חבילת אופציות בשווי של 2.28 מיליון שקל, כאמור.

דני נוהצילום: אייל ורשבסקי

עלות העסקתו של נוה, שאין לו כל ניסיון קודם בתחום הפיננסים והביטוח, צפויה לעמוד על 2.86 מיליון שקל, בהתבסס על תוצאות 2012. כדי לאשר את תנאי התגמול החדשים נדרש רוב של כ-50% מקרב המשתתפים שאין להם עניין אישי. לא מן הנמנע כי השינוי בתנאים נעשה על רקע המגעים המתנהלים עם חברת הייעוץ למוסדיים אנטרופי, שהמלצתה היא בסיס להצבעת המוסדיים באסיפה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום