אורביט קיבלה הזמנה ממשרד הביטחון - המניה מזנקת ב-9%

מדובר בהזמנת המשך ממשרד הביטחון הישראלי ב-10 מיליון שקל למערכות תקשורת מתקדמות; עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט "אנו ממשיכים לטפח את הקשר עם משרד הביטחון על מנת להגדיל את היקפי הפעילות מולו"

דרור רייך

אורביט טכנולוג'יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה וטלמטריה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים הודיעה היום (ג') למשקיעים כי קיבלה הזמנת המשך ממשרד הביטחון הישראלי לאספקת מערכות תקשורת מתקדמות בהיקף של 10מיליון שקל. בתגובה מזנקת מניית החברה באחד העם ב-9%.

המערכות שיסופקו למשרד הביטחון מהוות מרכיב מרכזי בפרויקט תשתית רחב היקף המנוהל על ידי משרד הביטחון וצה"ל. על פי הזמנות העבר מדובר במכשירים לניסויי טיסה, למשימות מעקב וטלמטריה מול פלטפורמות ואוביקטים טסים. מערכות אלו מותאמות במיוחד לפריסה מהירה וניתן להרכיבם ולהפעילם בקלות בשטח. בנוסף, יסופקו למשרד הביטחון מערכות טלמטריה גדולות יותר לשימושים נייחים. נוכח הזמנה זו, מסתכם היקף ההזמנות ממשרד הביטחון למערכות אלה מתחילת השנה בכ-15.5מיליון שקל.

עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט, מסר עם פרסום ההודעה: "אורביט ממשיכה בשיתוף הפעולה ההדוק עם משרד הביטחון. אנו רואים בהזמנה זו הבעת אמון חוזרת בטכנולוגיה של החברה, ביכולותינו ובאיכות מוצרנו. במקביל אנו ממשיכים לטפח את הקשר עם משרד הביטחון על מנת להגדיל את היקפי הפעילות מולו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker