אלוט מזנקת ב-16% בוול סטריט בעקבות הזמנות למוצרי דור 4

מדובר בנתבי 'Allot Service Gateway' המאפשרים יכולות של ניטור הרשת וניתוח התעבורה בה

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אלוט תקשורת, שמספקת פתרונות אופטימיזציה עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית, הודיעה היום (ג') למשקיעיה כי קיבלה הזמנות חוזרות משלושה לקוחות קיימים של החברה, שניים מאירופה ואחד מארה"ב, הנמנים עם עשרת מפעילי התקשורת הגדולים בעולם (דירוג Tier1), עבור פרויקטי רשתות ה-LTE שלהם בדור הרביעי.

מפעילים אלה רוצים להשתמש בנתב של אלוט שנקרא 'Allot Service Gateway' שמאפשרות יצירת יכולות של ניטור הרשת וניתוח התעבורה בה. כמו כן, הפתרון יאפשר לנתח את התנהגות המנויים שלהם בהיבטים של ניצול הרשת, המכשירים המופעלים והאפליקציות שנעשה בהן שימוש. כלים אלה של בינה עסקית יאפשרו למפעיל לנצל את הרשת בצורה יעילה יותר ולהפעיל מודלי חיוב גמישים יותר .

"עד כה סייענו בהצלחה רבה למפעילי תקשורת בפריסת רשתות הדור שני והשלישי שלהם. כעת, לאחר שעברו לרשתות הדור הרביעי , הם מכירים בערכם של פתרונות אלוט תקשורת המסייעים להקמתן ולהפעלתן", אמר אנדריי אלפנט, סמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים באלוט תקשורת. "הנתב -Allot Service Gateway היא פלטפורמה גמישה עם יכולת לטפל בתעבורה ברשתות  הדור הרביעילצד התעבורה הקיימת ברשתות דור שלוש ואף ב-WiFi. הנתב מציעה למפעילי התקשורת יכולות ניתוח ובינה עסקית, והיא מסייעת להם לקבל החלטות טובות יותר במתן שירות ללקוח, תוך הפקת הכנסות מתעבורת התקשורת הסלולרית בפס רחב".

משרדי אלוט בהוד השרוןצילום: הדר כהן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker