פלואוסנס מדיקל נמחקת מהבורסה במיזוג עם בקסטר ו-T.L.G.L.M

בעלי מניות החברה יקבלו בתמורה 26 מיליון שקל ■ המערכת של פלואוסנס עוקבת אחר הפרשות השתן מגוף החולה ומספקת נתונים אודות מצב איזון הנוזלים

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

הבורסה הישראלית ממשיכה להתכווץ. פלואוסנס מדיקל העוסקת בפיתוח ייצור ושיווק מכשירים רפואיים הודיעה הבוקר על מיזוג משולש עם חברת בקסטר וחברת T.L.G.L.M תמורת 25.7 מיליון שקל שישולם לבעלי מניות החברה. בעקבות המיזוג המשולש, החברה תהפוך לפרטית ומניותיה ימחקו מהמסחר.

עם השלמת המיזוג, כל מניה רגילה של החברה תומר לזכות לקבל סכום השווה ל-1.6978 שקל במזומן ללא ריבית, בהנחה כי עד המיזוג ימומשו כל האופציות לרכישת מניות החברה. בנוסף לתמורת המיזוג, בקסטר תשלם את הוצאות המיזוג של 2.8 מיליון שקל ותפרע חובות של 450 אלף דולר אשר נותרו לפלואוסנס.

פלואוסנס מדיקל עוסקת באמצעות החברה הבת בפיתוח יצור ושיווק מכשירים רפואים המיועדים למחלקות טיפול נמרץ וחדרי ניתוח. המערכת של פלואוסנס עוקבת אחר הפרשות השתן מגוף החולה, ומספקת נתונים אודות מצב איזון הנוזלים בגוף החולה כמו גם עוקבת אחר תפעול הכליה בזמן אמת וללא התערבות חיצונית.

בדו"ח לרבעון הראשון של 2013 החברה רשמה הפסד של מיליון שקל לעומת הפסד של 525 אלף שקל ברבעון המקביל בשנת 2012. הגידול נבע מגידול בהפסד תפעולי ומקיטון בהכנסות המימון לרבעון. 

בניין הבורסה באחד העם, תל אביבצילום: גיא רייביץ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker