אמו של נוחי דנקנר: "הדיבורים שהוא יברח הם שטויות"

"נוחי הוא לא אדם שבורח כי השורשים שלו כאן; אלו אנשים שרוצים להשתלט על חברה שאחרים טורחים למענה", אמרה אמו של בעל השליטה באי.די.בי בראיון לגלי צה"ל

TheMarker Online

"יש קנאה וצרות עין לאדם שתורם כל כך הרבה. נוחי הוא לא אדם שבורח, כי השורשים שלו כאן. הסבא והסבתא רבא שלו הם ביל"ויים שעלו לארץ במאה ה-19. הדיבורים שהוא יברח הם שטויות", כך אמרה הבוקר (א'), זהבה דנקנר, אמו של בעל השליטה באי.די.בי אחזקות, נוחי דנקנר, ודירקטורית לשעבר בחברה בראיון לגלי צה"ל.

הדברים נאמרו בתגובה לסיכום בין מחזיקי האג"ח של אי.די.בי אחזקות ואי.די.בי פיתוח, לפיו תוקם חברה אחת בשליטת בעלי החוב ואי.די.בי אחזקות תימחק מהמסחר.

"ברגע שייתנו לו עוד, הם ירוויחו מזה. אם בעלי האג"ח יעזרו לו, הם ייצאו נשכרים. לדעתי, בעלי האג"ח רק יפסידו מהצעד הזה", הוסיפה דנקנר.

כתבות נוספות באתר TheMarker

ערב הקמת הממשלה: האוצר העניק תוספות שכר לאנשי קבע ותיקים

"אין סיכוי נגד הוועד בנמל; נאלצנו לשלם לשחרור סחורה בזמן שביתה"

בתגובה לתחושתה לגבי המהלך של המחזיקים ציינה דנקנר: "אני חשבתי שזה רשע. ההצלחה של נוחי לא עשתה להם טוב. כשאומרים שהמהלך שלהם לגיטימי, צריך לקחת בחשבון את המצב בשוק העולמי. אלו אנשים שרוצים להשתלט על חברה שאחרים טורחים למענה. צריכים לתת לו אצת האפשרות לסדר את הדברים".

דנקנר ציינה כי שוחחה עם בנה בסוף השבוע: "אמרתי לו שהוא יצליח. יש לו הכוחות והכישרונות. הם חכם ומוכשר וצריך לתת לו את הצ'אנס להצליח. צריך לתת בו אמון. אם הוא יצליח, אחרים יצליחו. הוא אדם שיכול להגיע למטרה שלו. די קשה לו, זה ברור. אבל יש מסביבו יועצים טובים ואנשים שאוהבים אותו".

זהבה דנקנר
זהבה דנקנר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker