מיכאל רוכוורגר

כל מי שחשב שההסכם בין נציגויות של בעלי האג"ח של אי.די.בי אחזקות ואי.די.בי פיתוח, יגרום לנוחי דנקנר להרים ידיים, קיבל תשובה הפוכה לגמרי מדנקנר. בראיון לחדשות לערוץ 2, אמר אמש דנקנר: "לא איבדתי את השליטה. לפנות בוקר בוצע נגדנו מהלך עוין על ידי אנשים שעם חלקם אנחנו מנהלים מו"מ כולל ישיבות שהיו רק אתמול".

לדביר דנקנר, "אני לא מבין מה הם רצו וחתמו הסכם אחר או עוין עם קרן זרה (קרן יורק מ"ר), שאני מתריע מזה חודשים רבים שכל מה שהיא עושה זה להפריע לעבודה התקינה של אי.די.בי, כולל הגשת הבקשה שלהם לבית המשפט במסווה של תכנית הבראה - כל מה שהיה כאן זה ניסיון להשתלט על החברה וזה הוכח הבוקר".

דנקנר חזר שוב על מה שדיבר בהזדמנויות שונות בתקופה אחרונה כי "כבר שנה וחצי אני עובד יומם ולילה להאדיר ולהשביח את הנכסים של הקבוצה ובכדי להכניס השקעות חיצוניות וזה ידוע לכולם גייסתי כבר כחצי מיליארד שקל ויש סכום נוסף של כ-400 מיליון שקל שאותם נגייס בקרוב".

נוחי דנקנר וחיים גבריאליצילום: מוטי מילרוד

"ברמה האישית אני מופתע וקצת מאוכזב. אני מקווה שנוכל להציב מול ההצעה שהוגשה למחזיקי האג"ח הצעה טובה בהרבה. אנחנו נגיב לכל הליך משפטי, ואם צריך ננקוט בצעדים כאלה, כשבכל מקרה איני מתכוון להתפטר. אני בהחלט מתכנן להגיש הצעה טובה מההצעה הקלוקלת בעיני והמוטעית של שתי הנציגויות. במשך 8-7 שנים קיבלתי כל ציון לשבח על העסקים שלי והסתייגתי מכך וגם היום אני מסתייג מכינויי הגנאי שנותנים לי".

ביום שישי אי.די.בי אף דיווחה שקיבלה מכתב כוונות בלתי מחייב מקרן בינלאומית זרה המעוניינת לנהל מו"מ על רכישת מחצית משליטה מכלל ביטוח (כ- 27.5% ) לפי שווי של כ-4.5 מיליארד שקל, גבוה בכ- 30% משווייה בבורסה, אך כלל לא בטוח שהמגעים הללו יבשילו לכדי הסכם מחייב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker