הרווח הנקי של סלע קפיטל נותר יציב - כ-8 מיליון שקל

שמואל סלבין: "סלע קפיטל היא אחד מהמכשירים האטרקטיביים ביותר עבור המשקיעים בשוק ההון"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

קרן הריט סלע קפיטל, המשקיעה בנדל"ן מניב, פירסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של השנה. הרווח הנקי של החברה, המנוהלת על ידי שמואל סלבין, המכהן כיו"ר הקרן, אלי בן חמו, מנכ"ל חברת הניהול וגדי אליקם מנכ"ל הקרן, הסתכם ב-7.9 מיליון שקל לעומת 7.6 מיליון שקל ברבעון המקביל.

ההכנסות ברבעון הראשון של 2013  הסתכמו ב-18.5 מליון שקלים לעומת 16.6 מליון שקלים בתקופה המקבילה אשתקד, זינוק של 11%. עיקר הגידול בהכנסות נבע בעיקר כתוצאה מרכישת אשדר 2000.שווי נכסי החברה בישראל מסתכמים בכ-840 מיליון שקל.

כחלק ממדיניות החברה, אישר הדירקטוריון חלוקת דיווידנד בסך 7.5 מיליון שקל לבעלי המניות. בחמישי שעבר הודיעה מידרוג על העלאת דירוג, מדירוג A3 לדירוג A2 והצבת אופק דירוג יציב לסדרת אג"ח חדשה, בהיקף של עד 120 מיליון שקל ערך נקוב, שתונפק על ידי סלע קפיטל.

שמואל סלביןצילום: דודו בכר

שמואל סלבין: "אנו עדים לעלייה מתמדת בשווי הנכסים שלנו יחד עם עלייה בדמי השכירות הנגבים מהנכסים השונים שלנו. נתונים אלה מעידים על איכות וטיב הנכסים בבעלות סלע קפיטל שבאו לידי ביטוי בהעלאת הדירוג. הרבעון הראשון של 2013 היה לרבעון ה-16 ברציפות שבו אנו ממשיכים במגמת צמיחה, הן בהכנסות והן ברווח הנקי. זו ההוכחה הניצחת כי סלע קפיטל היא אחד מהמכשירים האטרקטיביים ביותר עבור המשקיעים בשוק ההון".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker