בריינסווי גייסה 23 מיליון שקל בהנחה של 7% בהשוואה למחיר הבורסה

המניה יורדת ב-3.9% למחיר של 62.2 שקל, שגבוה ב-3.6% ממחיר ההנפקה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
יורם גביזון

חברת בריינסווי, שמפתחת מכשור רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות במערכת העצבים המרכזית, תגייס 23 מיליון שקל (6.3 מיליון דולר) בהנפקה פרטית.

ההנפקה בוצעה לפי מחיר של 60 שקל למניה שנמוך ב-7% ממחירה של המניה עם פתיחת המסחר בבורסה. בעקבות הדיווח על ההנפקה הפרטית יורדת מניית בריינסווי ב-3.9% למחיר של 62.2 שקל, שגבוה ב-3.6% ממחיר ההנפקה.

המשקיעים בהנפקה קיבלו אופציה שניתנת למימוש בתוך 9 חודשים להשקיע עד אותו סכום במחיר של 18 דולר למניה (65.7 שקל למניה). בריינסווי תעניק למשקיעים הגנה מפני השקעות במחיר למניה שנמוך מהמחיר שלפיו בוצעה ההנפקה הפרטית.

אם בריינסווי תנפיק מניות נוספות, כולל במסגרת רישום למסחר מניותיה בנאסד"ק, במחיר של 60 שקל למניה או פחות יקבלו המשקיעים בהנפקה הפרטית מניות נוספות ללא תמורה בכמות שמשקפת את הפער במחיר בין 60 שקל למניה לבין המחיר האפקטיבי בהנפקת המניות או ל-90% מהמחיר או מהמחיר האפקטיבי לפיו תבוצע ההנפקה החדשה לפי בחירתם.

הקסדה של בריינסווי

ההגנה מפני דילול במחיר נמוך יותר תהיה עד להנפקת מניותיה של החברה בנאסד"ק או בחלוף 9 חודשים לפי המוקדם מבין השניים. בריינסווי הודיעה בסוף אפריל 2013 כי השלימה ייצור של 100 מערכות ראשונות של מכשיר Deep TMS לטיפול בדיכאון חמור וציינה כי בכוונתה להשיק אותו בארה"ב בעקבות חשיפתו במסגרת כנס של האגודה הפסיכולוגית האמריקאית שנערכה בראשית מאי בסן פרנסיסקו.

בריינסווי קיבלה בינואר 2013 את אישור רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) לשווק את מכשיר ה-Deep TMS לחולים בדיכאון חמור, שטיפול תרופתי לא הביא לשיפור במצבם.

על פי נתוני המכון הלאומי האמריקאי לבריאות הנפש 2.0% מאוכלוסית ארה"ב, 6 מיליון איש, לוקים בדיכאון חמור, כמחצית מהם מטופלים באמצעות תרופות כמו Abilify,
Wellbutrin, ו-Cimbalta וכשליש מהמטופלים בטיפול תרופתי כלומר כמיליון איש אינם
מגיבים לטיפול בעוד ששליש אחר סובלים מתופעות לוואי כמו עצבנות, הפרעות שינה,
הפרעות בתפקוד המיני, הפרעות במערכת העיכול, בחילות וכאבי ראש.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker