דרור רייך

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית, שמפתחת שירותים לרשתות תקשורת לווייניות, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון. הדו"חות עמדו בסימן אי הוודאות בשוק האמריקאי בגין צמצום תקציב הביטחון שמשפיע ישירות על הביצועים של גילת.

הכנסות גילת ברבעון הראשון של 2013 הסתכמו ב-82.8 מיליון דולר, עלייה בהשוואה ל-76.6 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנת 2012, אך ירידה של 15% לעומת הרבעון הקודם בו נרשמו הכנסות של 97 מיליון דולר.

ציוד תקשורת של גילתצילום: גילת

החברה עברה לרווח תפעולי חיובי של מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 0.3 מליון דולר ברבעון הראשון של 2012. בשורה התחתונה, ההפסד הנקי הצטמצם והסתכם ברבעון הראשון של 2013 ב-0.3 מיליון דולר או סנט למניה, בהשוואה להפסד נקי של 0.8 מיליון דולר או 2 סנט למניה המקביל ב-2012.

"אנו מרוצים מתוצאותינו ברבעון הראשון של 2013, המעידות על שיפור. החטיבה העסקית שלנו ממשיכה להוות מקור משמעותי להכנסות, לנוכח הביצועים המוצלחים בפרויקטים נוכחיים כמו גם חתימת עסקות חדשות" אמר ארז ענתבי, מנכ"ל גילת.

"על אף שהמגבלות הנוכחיות על התקציב הביטחוני בארה"ב שמגבילות את יכולת הצפייה הכוללת שלנו את שוק זה, אנו ממשיכים לחתום עסקות חדשות בחטיבה הביטחונית, ולקדם פרויקטים קיימים עם ספקי מערכות בתחומי הביטחון והתעופה. אנו בטוחים ביכולתנו להרחיב את שירותינו בשווקים הביטחוניים ברחבי העולם, ומאמינים שבכך נוכל לפצות לפחות במידה מסוימת על אי הוודאות בשוק האמריקאי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker