330 מנהלים במזרחי טפחות יקבלו אופציות בשווי עד 35 מ' ש'

"תוכנית תגמול ארוכת טווח, היוצרת זיקה הדוקה בין ביצועי הבנק ובין התגמול ממנו נהנים המנהלים, הוכיחה את עצמה באופן המיטבי והיא טובה לבנק וטובה למנהלים"

סיון איזסקו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
סיון איזסקו

דירקטוריון מזרחי-טפחות בראשות משה וידמן אישר היום תוכנית אופציות חדשה למנהלים בבנק לשנת 2013 בשווי כולל של עד 35 מיליון שקל. האופציות יוענקו ל-330 מנהלים בבנק ובחברות-הבנות שלו, מדרג של מנהל סניף ומנהל מחלקה, שאינם נושאי משרה. המנכ"ל, חברי ההנהלה ושאר נושאי המשרה לא ייהנו מן התוכנית.

שיעור הזכאות למימוש כתבי האופציה בתוכנית הנוכחית ייגזר מביצועי הבנק בשנת 2013 ומהתשואה להון שיציג בשנה זו. התשואה המינימאלית לזכאות לחלק ממנת האופציות הינה 9%. ככל שתושג תשואה גבוהה יותר על ההון, כך יגדל שיעור הזכאות של העובדים לקבלת האופציות.

אלי יונס: "תוכנית תגמול ארוכת טווח הוכיחה את עצמה"צילום: אבשלום שושני

זכאות למלוא מנת האופציות תוקנה לעובדים בתרחיש בו הבנק ישיג תשואה על ההון של 15%. מחיר המימוש נקבע על 36.6 ש"ח שהוא שער הנעילה של מניית הבנק ביום שקדם לאישור הדירקטוריון (ה-28 באפריל 2013).

מנכ"ל הבנק אלי יונס מסר, כי התוכנית החדשה נועדה לגשר על פער לוחות הזמנים שנוצר בין תוכנית התגמול לסמנכ"לים ולנושאי המשרה המסתיימת ב-2013 ובין תוכנית האופציות למנהלים שאינם נושאי משרה, שהסתיימה ב-2012.

לדבריו, "אישור תוכנית האופציות החדשה למנהלים שאינם נושאי משרה, יתן מענה לסוגיית התגמול ההוני לאוכלוסיה זו בשנת 2013, עד לאישורה של מדיניות תגמול חדשה בבנק לשנים הבאות". יונס ציין, כי תוכנית תגמול ארוכת טווח, היוצרת זיקה הדוקה בין ביצועי הבנק ובין התגמול ממנו נהנים המנהלים, הוכיחה את עצמה באופן המיטבי והיא טובה לבנק וטובה למנהלים.

ועדת התגמול של הדירקטוריון החלה לאחרונה לדון במדיניות התגמול החדשה של הבנק - כמתחייב מתיקון 20 לחוק החברות, והיא צפויה להביא את הצעתה לאישור מליאת הדירקטוריון בחודשים הקרובים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker