חברה בת חדשה לאלביט מערכות בקוריאה

אלביט מערכות תחזיק 19% מהחברה הבת שתפתח בפניה את השוק הקוריאני; החברה תציע לשוק התעופה הקוריאני פתרונות ומערכות מתקדמים מתוצרת קוריאה המתבססים על היכולות הטכנולוגיות של אלביט מערכות

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אלביט מערכות מקימה בדרום קוריאה את חברת Sharp Elbit Systems Aerospace. החברה תפעל באנסן ותעניק שירותי תחזקוה, תיקונים וייצור מערכות מטוסים מתקדמות לצרכים צבאים, כמו גם תקדם פרויקטים של מחקר למערכות מסוקי התקיפה ומטוסי הקרב של קוריאה.

אלביט תחזיק ב-19% ממניות החברה ותהיה לה אופציה להגדיל את החזקותיה ל-50%. יתר המניות יוחזקו על ידי חברת Sharp Aviation K.

מנכ"ל אלביט מערכות, בצלאל מכליס

שיתוף הפעולה של השותפים יאפשר להעביר חוזים אותה מעניקה כעת Sharp Aviation K לחברה החדשה. מכיוון שהחברה תפעל כחברה קוריאנית, היא תוכל להציע פתרונות רכש גומלין לספקים זרים וליצרני ציוד המוכרים מוצרים ושירותים ביטחוניים בקוריאה.

לרגל החברה החדשה מסר Soon-Suk Paik, נשיא ומנכ"ל Sharp Aviation K, כי "במסגרת עבודתה עם מנהל הרכש הביטחוני הקוריאני (DAPA) ויצרנים קוריאנים ובינלאומיים, החברה החדשה תציע לשוק התעופה הקוריאני פתרונות ומערכות מתקדמים מתוצרת קוריאה, המתבססים על היצע היכולות הטכנולוגיות של אלביט מערכות וכן על ניסיונה הרב של Sharp Aviation K בתחום התעופה והאוויוניקה, נוכחותה הגדולה בשוק המקומי והבנתה העמוקה בשוק זה".

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, הוסיף כי "הקמתה של חברה חדשה זו מהווה מהלך משמעותי עבור אלביט מערכות בקוריאה, אותה אנו מגדירים כשוק חשוב מאוד. אנו מאמינים כי הקמתה של חברה משותפת זו תביא הזדמנויות חדשות שתהיה בהן תועלת הדדית שתי החברות, כמו גם לקוריאה".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker