לאומי פרטנרס העלה את ההמלצה למליסרון לתשואת יתר

זרוע ההשקעות הריאליות של הבנק העלה גם את מחיר היעד ל-88 שקל למניה: "מליסרון הינה אחת משתי החברות המובילות בתחום הקניונים בישראל, מבחינת איכות הנכסים ומיקומם, ומציגה שיעורי תפוסה גבוהים העומדים על כ-97%"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

חברת לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של בנק לאומי, העלה את ההמלצה לחברת הנדל"ן מליסרון שבשליטת משפחת עופר ל"תשואת יתר" וכן העלתה את מחיר היעד ל-88 שקל למניה - גבוה בכ-15% ממחירה בבורסה.

"קבוצת מליסרון הינה, להערכתנו, אחת משתי החברות המובילות בתחום הקניונים בישראל, מבחינת איכות הנכסים ומיקומם, ומציגה שיעורי תפוסה גבוהים העומדים על כ-97%", כך מסביר האנליסט ברי גנדשטיין את ההמלצה החיובית למליסרון, המנוהלת ע"י אבי לוי ונסחרת לפי שווי שוק של כ-3 מיליארד שקל.

אבי לויצילום: סיוון פרג'

"מליסרון נמצאת כיום בתהליך של מכירת קניונים, הנדרשת על פי הוראת הממונה על ההגבלים העסקיים, וייצוב שיעור המינוף שלה לרמה נמוכה יותר, תוך מיחזור חובותיה והורדת מחיר החוב. למרות האתגרים הללו, החברה מחזיקה בנכסים איכותיים בפיזור גבוה ומשיגה תשואה עודפת על ההון העצמי לאור שיעור המינוף והריבית הנמוכה שהחברה משלמת על התחייבויותיה.

"מנגד, מינוף החברה גבוה ביחס לענף והיא עלולה להיפגע מהאטה בכלכלה הישראלית והעולמית. לאור המינוף הגבוה, ולפיכך הרגישות הגבוהה של השווי המתקבל לפרמטרים העיקריים - שיעור היוון NOI (הכנסות תפעוליות שנתיות נטו) ושינוי ב-NOI (ריבית על החוב ומחיר ההון העצמי) - אנו קובעים את מחיר היעד כמוצע בשיטות היוון NOI ו-FFO (רווח תפעולי תזרימי בניכוי השפעות חד-פעמיות)", מסבירים בלאומי פרטנרס.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker