טבע מקימה חטיבת תרופות יחודיות גלובלית

החטיבה תנוהל על ידי ד"ר רוב קורמנס, ששימש עד כה כמנכ"ל טבע אירופה ■ עוד מינויים בחברה: לארי דאוני מונה לנשיא חטיבת התרופות היחודיות בצפון אמריקה, ודיפנקר בהאטצ'רג'י מונה למנכ"ל תחום גנריקה באירופה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת טבע ממשיכה לאותת על המרכזיות של פיתוח תרופות מקוריות לעתידה, ועל ההתרחקות מהמודל של חברה גנרית בעלת פעילות צדדית של מחקר ופיתוח מקורי.

טבע הקימה חטיבה חדשה של תרופות יחודיות גלובליות שתנוהל על ידי ד"ר רוב קורמנס, ששימש עד כה כמנכ"ל טבע אירופה. כחלק מהשינויים הארגוניים שעורכת טבע, מונה לארי דאוני, סמנכ"ל מוצרים ממותגים בארה"ב, לנשיא חטיבת התרופות היחודיות בצפון אמריקה, ודיפנקר בהאטצ'רג'י ששימש כסמנכ"ל בכיר ומנהל טבע מערב אירופה מונה כמנכ"ל תחום הגנריקה באירופה.

ג'רמי לויןצילום: רויטרס

ד"ר ג'רמי לוין, שמונה למנכ"ל החברה במאי 2012, הסביר כי הקמת חטיבת התרופות היחודיות הגלובלית החדשה מחזקת את המחויבות של טבע למטופלים, ללקוחות ולספקי שירותי הבריאות שטבע עובדת איתם, ומשלבת את הנוכחות הגיאוגרפית החזקה שיש לטבע בתחום הגנריקה עם היכולות של המוצרים היחודיים של החברה. לוין ציין כי חטיבת התרופות היחודיות הגלובליות תעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוותים הגנריים האזוריים של החברה. שתי החטיבות ישלימו זו את זו ויבנו עבור טבע נוכחות שוק אחידה, חזקה ומבודלת, אמר לוין. להערכתו יצירת חטיבת התרופות היחודיות היא אבן דרך משמעותית בישום האסטרטגיה של טבע להעצמת יכולות המסחור של החברה.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker