ניצן לביא מונה כמנכ"ל סופר פארם במקומו של ליאור רייטבלט

רייטבלט ימונה ליו"ר במקומו של ליאון קופלר שמחזיק ב-75% ממניותיה של החברה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ניצן לביא (45) המשנה למנכ"ל חברת סופר פארם ב-3 השנים האחרונות ובכיר ברשת ב-13 השנים האחרונות מונה על ידי ליאון קופלר, בעל השליטה בחברה לתפקיד מנכ"ל הרשת במקומו של ליאור רייטבלט (55) שיפרוש מתפקידו לאחר 20 שנים.

מימין: מנכ"ל סופר-פארם ניצן לביא, המנכ"ל לשעבר ליאור רייטבלט והבעלים ליאון קופלר
מימין: מנכ"ל סופר-פארם ניצן לביא, המנכ"ל לשעבר ליאור רייטבלט והבעלים ליאון קופלרצילום: אסף עברון (ארכיון)

רייטבלט ימונה ליו"ר במקומו של קופלר שמחזיק ב-75% ממניותיה של החברה. חילופי התפקידים ייערכו ב-1 ביולי 2013. עם מינויו של רייטבלט ליו"ר ולביא למנכ"ל ייערכו שינויים נוספים בהנהלת החברה.

שלומי גינדי מנהל החטיבה הבינלאומית ימונה למנכ"ל סופר פארם אינטרנשיונל , דני לוזון סמנכ"ל הסחר של סופר¬פארם שהחל את דרכו בה לפני 30 שנה ימונה למשנה למנכ"ל, עופר לוי סמנכ"ל השווק של סופרפארם שמונה לתפקידו לפני שנה יכהן כסמנכ"ל שווק וסחר וינהל את שתי המחלקות, הלל שר סמנכ"ל הכספים של סופרפארם ימונה למבקר הפנים של החברה לאחר 30 שנים בתפקיד ויוחלף ע"י שלמה פנט סמנכ"ל המחלקה הכלכלית.

רייבטלט שמחזיק ב-5.4% ממניותיה של סופר פארם מכר אותן בימים האחרונים תמורת 78 מיליון שקל לחברת דיסקונט שוקי הון שתרכוש גם 5% ממניות הרשת שמוחזקות על ידי
לאומי פרטנרס לפי שווי חברה של 1.45 מיליארד שקל לסופר פארם.

סופר פארם שהיא רשת הדרגסטור הגדולה בישראל מונה 186 סניפים בישראל, 44 סניפים בפולין ו-21 סניפי סופר פארם אופטיק שנמצאים בתוך חנויות הרשת. סופר פארם מעסיקה
8,000 איש כ-6,500 מהם בישראל. סופר פארם את סיימה 2012 במחזור של 4.6 מיליארד שקל.

צמיחה של 6% בחנויות הרשת בישראל שהסתכמו ב 3.9 מיליארד שקל בעקבות פתיחה של 15 סניפים ב-2012. סופרפארם תפתח 17 סניפים ב-2013 ותחצה בכך את רף 200 הסניפים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker