רונן טוב עומד לחזור לענף הביטוח: עשוי להתמנות לתפקיד בכיר במגדל

טוב מצוי בקשרים טובים עם יונל כהן, מנכ”ל קבוצת הביטוח והפיננסים שבשליטת שלמה אליהו. בין היתר דנים השניים באפשרות שטוב יחזור למגדל בתפקיד משנה למנכ”ל ויו”ר קרן הפנסיה מקפת החדשה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

רונן טוב, לשעבר מנכ”ל פסגות, בית ההשקעות הגדול בישראל, מגשש את דרכו בחזרה לענף הביטוח לאחר הפסקה של כשנתיים וחצי ובוחן כמה אופציות לתפקידים בכירים בחברות הגדולות בענף, כמו מגדל.

רונן טובצילום: עופר וקנין

טוב מצוי בקשרים טובים עם יונל כהן, מנכ”ל קבוצת הביטוח והפיננסים שבשליטת שלמה אליהו. בין היתר דנים השניים באפשרות שטוב יחזור למגדל בתפקיד משנה למנכ”ל ויו”ר קרן הפנסיה מקפת החדשה. הצדדים יצטרכו להגיע להבנות לגבי שכרו של טוב וההגדרה המדויקת של תפקידו, אך לטוב יש גם הצעות נוספות.

טוב ‏(49‏) נאלץ לעזוב את פסגות לאחר פחות משנה וחצי בתפקיד לאחר שהודח על ידי זהבית כהן, מנכ”לית אייפקס ישראל, בעלת השליטה. כהן אמנם היתה זו שנתנה לו לראשונה את הזדמנות להיות מנכ”ל של גוף פיננסי גדול, אך החליטה עם מנהלי אייפקס בחו”ל לסיים את הרומן בין הצדדים מוקדם מהצפוי.

מאז שעזב את פסגות ניסה טוב לגבש קבוצת משקיעים בינלאומית וישראלית לרכישת השליטה בכלל ביטוח מידי אי.די.בי פיתוח של נוחי דנקנר, ואף נפגש עם דנקנר לשם כך, אך הצדדים לא הגיעו לידי הסכמות לגבי המחיר.

לטוב ניסיון רב בענף הביטוח והפנסיה. בעבר שימש מנכ”ל עתודות החדשה מקבוצת כלל ביטוח, וב-2004 עבר למגדל, שם שימש בתפקיד האחרון משנה למנכ”ל, ראש חטיבת הלקוחות ומנכ”ל מקפת החדשה. לא ניתן היה להשיג את תגובתו של טוב עד למועד סגירת הגיליון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker