דרור רייך

אסף קטן מונה לתפקיד מנכ"ל אלווריון – כך נודע למשקיעים היום בצהריים. מינוי זה מגיע בעקבות עזיבתו של המנכ"ל חזי לפיד לפני כשבועיים, זאת לאחר פחות משנה בתפקיד, כאשר החליף את המנכ"ל הקודם, ערן גורב. קטן הצטרף לאלווריון בשנת 2010 ובתפקידו האחרון  שימש כסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי ובמסגרת תפקידו היה שותף בהחלטה לרכוש את Wavion ב-2011.

אמנון יעקובי, יו"ר הדירקטוריון של אלווריון אמר עם פרסום המינוי כי "אנחנו שמחים שאסף קיבל את בקשת הדירקטוריון להתמנות לתפקיד המנכ"ל  - אנחנו מאמינים כי הוא האדם הנכון בזמן הנכון. מהיותו חבר הנהלה ,קטן, בקיא במתרחש באלווריון, ומכיר את התרבות הניהולית והעסקית שלה, ומודע לאתגרים שעומדים בפני החברה  בתקופה הקרובה. שנת 2012 הייתה שנה מאתגרת עבור אלווריון אך אנו מאמינים כי החברה עשתה התקדמות בחודשים האחרונים ואנחנו רוצים לשמור על מומנטום חיובי".

אסף קטןצילום: אלווריון

מדובר בהחלפה שנייה של מנכ"ל באלווריון לאחר פחות משנה. לפיד הגיע לחברה בחודש אפריל אשתקד, בעקבות התנגדותו הנחרצת של גורב, המנכ"ל הקודם, להעמדתה של חטיבת ה-WiMAX למכירה. כעת, לאחר שנמכרה החטיבה לפני כחודשיים לטלרד נטוורקס הפרטית, בה מחזיקה קרן פורטיסימו של יובל כהן, ב-6.1 מיליון דולר, התגלו, כלל הנראה, חילוקי דעות חדשים במועצת המנהלים וזאת בנוגע למכירת החברה כולה. עם לפיד עזבה גם הדירקטורית רובין הוק.

ששווי השוק של אלווריון עומד על 20.4 מיליון דולר בלבד, כאשר סכומי המכירה שנשמעים בשוק ההון עומדים על בין 30 ל-40 מילון דולר. בין השמות הבולטים לרכישתה נמצאים דיביטל האמריקאית, קרן פורטיסימו וחברת תקשורת הודית.

קטן עצמו אמר כי "אני מכיר באתגרים שעומדים בפנינו ואני מאמין שתוכנית ההבראה בחברה יאפשר לנו לחזור לצמיחה. כבר כיום אנחנו רואים את הניצנים של התהליך". לפני המעבר לאלווריון קטן כיהן בתפקיד סגן הנשיא לאסטרטגיה ופיתוח עסקי ב-Media Layers בתחום הפרסום במובייל, וכן במשרות ניהוליות בחברת קומברס.

קטן הוא בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ומינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker