רשות ני"ע קנסה חברות ב-600 אלף שקל בשל הפרות תקנות דיווח

על מפעלי פ.מ.ס מיגון הוטל קנס של כ-387 אלף שקל בשל אי מתן גילוי בדבר חשיפה לסיכוני שוק ודרכי ניהולם ■ על סקיילקס, שבשליטת אילן בן דב, הוטל קנס של 125 אלף שקל

ערן אזרן
ערן אזרן

רשות ניירות ערך הטילה עיצומים כספיים של כ-600 אלף שקל על שמונה חברות בבורסה בשל הפרות תקנות דיווח. על מפעלי פ.מ.ס מיגון הוטל קנס של כ-387 אלף שקל בשל אי מתן גילוי בדבר חשיפה לסיכוני שוק ודרכי ניהולם.

על סקיילקס, שבשליטת אילן בן דב, הוטל קנס של 125 אלף שקל בשל איחור במתן גילוי למצבת התחייבויות של החברה. הקנס, שעמד בתחילה על יותר מ-300 אלף שקל, הופחת על רקע ערעור החברה.

שמואל האוזרצילום: דודו בכר

עיצום כספי של כ-30 אלף שקל הוטל על חברת אס.די.אס (סטאר מערכות ביטחוניות). החברה אחרה בהגשת הדו"חות הכספיים לרבעון השני של שנת 2012. על חברת סטאר נייט טכנולוגיות הוטל עיצום כספי של 20 אלף שקל, לאחר שאחרה בהגשת הדוחות הכספיים לרבעון השני של 2012.

קנס של 7,500 שקל הוטל על חברת יורו טרייד-נדל"ן בינלאומי לאחר שאחרה בהגשת הדו"חות התקופתיים לשנת 2011. עיצום של 21,600 שקל הוטל על בוימלגרין קפיטל בשל אי דיווח במועד בדבר פקיעת כהונתו של דח"צים בחברה

קנס של 8,550 שקל הוטל על חברת אר.אס.אל אלקטרוניקה, בשל אי דיווח במועד בדבר פקיעת כהונתו של דח"צ בחברה. עיצום של 8,460 שקל הוטל על טופספין מדיקאל בשל אי דיווח במועד בדבר פקיעת כהונתו של דח"צ בחברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker