עו"ד פנחס רובין: "הניהול של ראשי אי.די.בי בעשור האחרון - עגום"

עו"ד רובין, שייצג בעבר את יצחק תשובה ושרי אריסון, התראיין בתוכנית "סדר יום" ברשת ב' בנושא הסדר החוב של אי.די.בי

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

בתוכנית הרדיו "סדר יום" המשודרת ברשת ב' לצידה של המגישה קרן נויבך התראיינו גיא רולניק, העורך הראשי והמייסד של TheMarkerוסגן מו"ל קבוצת הארץ ופנחס רובין, מעורך הדין המובילים בישראל שייצג בעבר את יצחק תשובה ושרי אריסון ומכהן בראש משרד עורכי הדין גורניצקי ושות'. הנושא: ההחלטה של בנק לאומי לסגת מהסדר החוב עם חברת גנדן הפרטית שבשליטת נוחי דנקנר. במסגרת ההסדר, אמור היה הבנק למחול על חוב של 150 מיליון שקל.

לאחר דין ודברים של המגישה עם שני האישים נשאל עו"ד רובין 2 שאלות נוקבות על ידי העורך הראשי של TheMarker, הראשונה הגיעה בעקבות הדיון על מתן ההלוואות לקונצרן אי.די.בי במשך השנים שזכתה להתנגדות מצד רובין שטען כי "הלואות ניתנות על בסיס ביצועי עבר". רולניק שאל האם לאור מה שקורה ב-אי.די.בי בעשור האחרון מה ה-Past performance (ביצועי העבר) של האנשים שמנהלים את אי.די.בי. התשובה של עו"ד דין רובין היתה מילה אחד - עגום.

בשאלה השנייה רולניק התייחס לעברו העשיר של עו"ד רובין בפירוק חברות שונות במהלך השנים ותהה "האם נראה לך הגיוני, שבסיטואציה כזו, כשיש כל כך הרבה נכסי ציבור על הפרק שבעצם המפרק של הקבוצה (נוחי דנקנר), מי שאמור בעצם להסדיר את חובותיה, הוא בעצמו אדם שנמצא בחובות כלכלים כל כך כבדים? באלגנטיות התחמק רובין מהתשובה ורק ציין באוזני המאזינים כי "השאלה טובה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker