נס טכנולוגיות השלימה את פיתוח מערכת הממשק למסלקה הפיננסית

המסלקה, שעתידה לקום תתאם בין הגופים המוסדיים, הסוכנים והמפיצים; חברת הבת של נס, Swiftness, עובדת על פיתוח המסלקה לאחר שזכתה במכרז של משרד האוצר

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

לקראת כניסת המסלקה הפנסיונית לפעילות בעוד מספר חודשים, מדווחת הבוקר נס טכנולוגיות כי היא השלימה את הפיתוח של מערכת ממשק שתתאם בין המסלקה הפנסיונית לגופים המוסדיים, לסוכנים ולמפיצים. המערכת תכלול גם פתרון לנושא שירות הלקוחות ותאפשר אחידות ובקרה בניהול ההתקשרות עם המסלקה.

המסלקה הפיננסית מפותחת בימים אלו על ידי חברת Swiftness, החברה הבת של נס טכנולוגיות, לאחר זכייתה במכרז של משרד האוצר. המערכת, כך מקווים, תצמצם עלויות פיתוח במערכות התפעוליות של המשתמשים ותאפשר לגופים להתמקד בעסקי הליבה שלהם. כמו כן, המערכת תסייע בשליפת מידע בחתכים שונים ותתמוך בכל השלבים שקבע האוצר ליישום המסלקה הפנסיונית.

שכי גרליץ, יו"ר נס טכנולוגיותצילום: אייל טואג

צוריאל חורין, סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי למגזר הפיננסי בנס ישראל התייחס לנושא ואמר כי "הפתרון מבוסס על הידע והניסיון שצברה Swiftness, ואנו מקווים כי המסלקה תתן שירות טוב יותר ללקוחות".

נס טכנולוגיות מייצרת ומשווקת פתרונות ומוצרים כגון "נס פנסיה" ו"עושים חיים" בתחום החיסכון ארוך הטווח ובתחום הייעוץ הביטוחי. החברה פיתחה מערכות ליבה בתחום הגמל עבור מספר בנקים ושילבה חלקים מיכולות ופתרונות אלה במסלקה הפנסיונית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker