סרגון צופה ירידה של 10% בהכנסות ברבעון הראשון של 2013

החברה צופה הכנסות של 90 מיליון דולר - לעומת התחזיות המוקדמות של 100 מיליון דולר ■ "הושפעו מתהליכי מכירה ארוכים מהצפוי"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים1

חברת סרגון נטוורקס מפרסמת היום את התוצאות הראשוניות לרבעון הראשון של שנת 2013 בה היא צופה הכנסות של בין 89 ל-91 מיליון דולר - כ-10% מתחת לתחזיות המוקדמות לרבעון הראשון שעמדו על 95-105 מיליון דולר. תחזיות האנליסטים עמדו על 101.5 מיליון דולר של מכירות ברבעון הראשון. התוצאות המלאות יתפרסמו בעוד כחודש ב-6 במאי.

כתוצאה מכך, צופה סרגון הפסד על בסיס רווחח מתואם (GAAP) בטווח של 36 סנט ל-39 סנט למניה, גבוה מתחזית האנליסטים שעמדה על הפסד של 9 סנט בלבד. על בסיס הרווח הלא מתואם non-GAAP)) צופה החברה הפסד של 15-18 סנט למניה, למרות שהכלכלנים חזו כי החברה תעבור לרווח קטן של 2 סנט למניה.

עירא פלטיצילום: מוטי קמחי

בסרגון מבהירים כי תוצאות אלה ראשוניות וכי תהליך סגירת הרבעון טרם הסתיים.

עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון, התייחס להורדת התחזית והסביר כי "הכנסותינו ברבעון הראשון יהיו נמוכות מהתחזיות המוקדמות. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בדחייה של מספר עסקות שציפינו לסגור במהלך הרבעון. צבר ההזמנות שלנו ברבעון היה גם הוא נמוך מהציפיות, והוא משקף את הגישה הזהירה של ספקיות התקשורת בכל הקשור להשקעות ברשת - למרות הצורך המתמשך בשדרוג הרשתות על מנת לתמוך בשירותי דאטה מתקדמים.

"אנו צופים כי ההזמנות ברבעון השני של השנה יהיו גבוהות יותר", הוסיף פלטי."עם זאת, תהליכי המכירה ימשיכו ככל הנראה להיות ארוכים - כל עוד הלחץ התקציבי אצל הלקוחות שלנו ימשיך לגרום להם לבחון לעומק כל הוצאה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker