פסגות רוכשת את בית גיתם בת"א ב-76 מיליון שקל

הבניין הנרכש נבנה לפני כמה שנים בידי גיתם, וכולל מלבד קרקע עם שטח מסחרי של כ-50 מ”ר גם שש קומות מסחר בשטח של יותר מ-4,000 מ”ר וכן 100 חניות תת קרקעיות

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בית ההשקעות פסגות, המנוהל בידי חגי בדש, ממשיך להרחיב את פעילות ההשקעות הישירות בנדל”ן. פסגות חתם בסוף שבוע האחרון על העסקה לרכישת בית גיתם שברמת החי”ל בתל אביב תמורת 76 מיליון שקל.

הנכס נרכש מחברת גיתם מערכות תדמית של מודי כידון ומשה תאומים, הפעילים זה תקופה ארוכה גם בהשקעות בנדל”ן ובאנרגיה חוץ מאשר בתחום הפרסום. מדובר בעסקה מסוג Sale and Lease Back ‏(מכירה והשכרה של הנכס חזרה‏), כך שגיתם תמשיך להיות שוכרת של הבניין ל–10 שנים לפחות.

בית גיתם ברמת החייל

הבניין הנרכש נבנה לפני כמה שנים בידי גיתם, וכולל מלבד קרקע עם שטח מסחרי של כ-50 מ”ר גם שש קומות מסחר בשטח של יותר מ–4,000 מ”ר, וכן 100 חניות תת קרקעיות.

מאז שהחל להשקיע בנדל”ן ישיר, ביצע פסגות בשנה וחצי האחרונות עסקות בישראל ובארה”ב במאות מיליוני שקלים. בימים אלה בוחנים בפסגות ביצוע השקעות נוספות, המתבצעות בדומה לחברות הביטוח הגדולות כחלק מאסטרטגיית גיוון תיק ההשקעות עבור עמיתים, תוך יצירת תזרים קבוע ויציב לאורך תקופה ארוכה. פעילות זו מתבצעת בידי פסגות גמל ופנסיה, המנוהלת בידי שלומי ברכה.

באחרונה דיווח פסגות על רכישת בית קרסו בבאר שבע מקרסו נדל”ן תמורת 100 מיליון שקל, וכן על רכישת קומות משרדים, קומת קרקע מסחרית וחניות במגדל מילניום בתל אביב.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker