אלוט קיבלה הזמנת המשך ב-6.5 מיליון דולר מחברת סלולר מובילה

הזמנה זו מרחיבה את פתרון Allot Service Gateway - מוצר הדגל של אלוט - שכבר סופק לחברת הסלולר כצומת תקשורת מרכזי ברשת המפעיל שמאפשרת לזהות ולנתב במדויק יישומים ספציפיים ואת תעבורת הרשת של המנוי וליצור שירותי ערך מוסף חדשים

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת אלוט, המפתחת פתרונות לאופטימיזציה של תעבורה ברשתות תקשורת ושירותי ערך מוסף לחברות תקשורת, קיבלה הזמנת המשך בהיקף של 6.5 מיליון דולר מחברת סלולר מובילה (Tier-1) - ככל הנראה מאירופה. מנית אלוט מגיבה להזמנה בעליה של 4% בשלב הפרה מסחר בנאסד"ק.

אלוט תספק לחברת הסלולר פתרונות של ניתוב חכם ושירותי ערך מוסף. הזמנה זו מרחיבה את פתרון Allot Service Gateway שהוא מוצר הדגל של אלוט, שכבר סופק לחברת הסלולר כצומת תקשורת מרכזי ברשת המפעיל שמאפשרת לזהות ולנתב במדויק יישומים ספציפיים ואת תעבורת הרשת של המנוי וליצור שירותי ערך מוסף חדשים. מערכת זו קשורה הן לשרתי אכיפת חבילות שירות והן לשרתי חיוב בממשק סטנדרטי ומאפשרת בכך גישה משולבת ומקיפה להפעלת שירותים חדשים.

רמי הדר, נשיא ומנכ"ל אלוטצילום: דיויד גארב

רמי הדר, מנכ"ל אלוט, אמר כי ההזמנה היא הוכחה נוספת לחשיבות של Service Gateway Allot ככלי שמסייע לחברות תקשורת להפיק את המיטב מתעבורת התקשורת שלהם.

לדבריו, ההסכם מחזק את יכולותיה של אלוט להציע לחברות תקשורת סל הולך וגדל של
שירותי ערך מוסף על בסיס מערכת Allot Service Gateway. אלוט הפסידה 6.7 מיליון דולר במחזור של 105 מיליון דולר ב 2012 בהשוואה לרווח של 8.8 מיליון דולר במחזור של 78 מיליון דולר ב-2011. החברה נסחרת בשווי שוק של 377 מיליון דולר בעקבות ירידה של 48% בשנה האחרונה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker