מעלות S&P העלתה דירוג האג"ח של בראק אן.וי

דירוג האג"ח של חברת הנדל"ן הועלה מרמה של ilA לרמה של ilA+ עם אופק יציב

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

חברת מעלות S&P העלתה בדרגה אחת את דירוג האג"ח של חברת הנדל"ן בראק קפיטל פרופרטיז אן.וי (בראק אן.וי) מרמה של ilA לרמה של ilA+ עם אופק יציב.

בראק אן.וי, המנוהלת ע"י גל טננבאום ואופיר רחמים, מרכזת את פעילות הנדל"ן של קבוצת בראק של שמעון ויינטרוב ורונן פלד בגרמניה. מניית בראק אן.וי. נסחרת במדד ת"א 100 לפי שווי שוק של כ-1.2 מיליארד שקל ואג"ח מסדרה א' בהיקף של כ-400 מיליון שקל, בעלת מח"מ (משך חיים ממוצע) של כ-4 שנים, נסחרת בתשואה לפדיון של כ-2.8%.

הדמיה של פרויקט של בראק בגרמניהצילום: בראק קפיטל

"תחזית הדירוג היציבה משקפת את הערכתנו ליכולת ייצור המזומנים של החברה מפעילותה השוטפת, את ציפיותינו להמשך שמירה על רמת מינוף באזור ה-60% ויחס כיסוי ריבית גבוה מ-2x, תוך שמירה על נזילות מספקת", כך הסבירו כלכלני מעלות את העלאת הדירוג.

הם והוסיפו כי "הפרופיל העסקי של החברה מושפע לחיוב ממיקוד הפעילות בגרמניה, שנכון להיום הינה אחת הכלכלות היציבות בעולם ונהנית משוק נדל"ן חיובי למשקיעים. שווי תיק הנכסים הנוכחי של החברה עומד על כ-700 מיליון יורו, גידול בהשוואה לפורטפוליו בהיקף של כ-600 מיליון יורו, במועד עדכון הדירוג הקודם באפריל 2012". במעלות מעריכים כי בראק אן.וי תייצר החל מ-2013 תזרים תפעולי (ה-FFO) שנתי של כ-25 מיליון יורו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker