איזי כהן מתכנן להרחיב את פעילות כלל ביטוח באזור באר שבע והנגב

כהן חשף את תוכניתו בכנס סוכני ביטוח שנערך לרגל פסח בבאר שבע ■ מאז כניסתו לתפקיד החל כהן להוביל מהלך של חזרה לשורשים' כלומר התמקדות הקבוצה בפעילויות ליבה הכוללות ביטוח ופנסיה כמוצרים עיקריים ומובילים

אסא ששון
אסא ששון

מנכ"ל כלל ביטוח איזי כהן, אמר היום כי בעקבות התנופה הכלכלית בעיר באר שבע - בעיקר התפתחות עסקים ומפעלים חדשים שנדרשים לקבל מענה ביטוחי - בכוונת החברה להרחיב את פעילותה בדרום ואף להפוך את אזור הדרום והנגב למרחב בתוך החברה. כהן ציין עוד כי החברה תשאף להגדיל את מערך סוכני הביטוח עימם החברה עובדת בדרום ובנגב. הדברים נאמרו בכנס לשכת עורכי הדין בבאר שבע לרגל חג הפסח, בהשתתפות שר הרווחה מאיר כהן וכ-100 סוכני ביטוח.

ביום שלישי פירסמה החברה את דו"חותיה לשנת 2012 ובהם הציגה רווח כולל של 127 מיליון שקל, הרווח הנמוך בין שלושת חברות הביטוח הגדולות. כהן ציין כי כבר כיום פעילות החברה באזור הדרום והנגב מהווה אחד ממוקדי הרווח של החברה.

מנכ"ל כלל ביטוח, איזי כהןצילום: עופר וקנין

מאז כניסתו לתפקיד מנכ"ל "כלל ביטוח", בדצמבר 2012, החל כהן להוביל מהלך של חזרה לשורשים' כלומר התמקדות הקבוצה בפעילויות ליבה הכוללות ביטוח ופנסיה כמוצרים עיקריים ומובילים.

מאז נכנס מנכ"ל החברה איזי כהן לתפקידו, הוא הפריד מהצמרת הניהולית 13 מנהלים בכירים ופיטר כ-180 מעובדי החברה. ההליך נועד להוריד מהחברה חלק מהשומנים שצברה. לפי התקציב, בכך הוא מקווה לקצץ בהוצאות כח אדם שיעמדו על 597 מיליון שקל, לעומת 641 מיליון שקל בשנת 2012

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker