דו"חות מצוינים למנדלסון: הכפילה הרווח הנקי ל-43 מיליון שקל

מנדלסון, שמדווחת על תוצאותיה מתוקף היותה חברת אג"ח עם שתי סדרות בהיקף של 145 מיליון שקל, מתכננת בימים אלו את כניסתה לאחד העם ■ החברה מוחזקת במלואה על ידי קבוצת נץ של צבי איציק

אורן פרוינד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אורן פרוינד

חברת מנדלסון הספקה טכנית והנדסית, הנשלטת במלואה על ידי קבוצת נץ של צבי איציק ועוסקת בשיווק של מוצרים בתחום התעשייה, הציגה הבוקר רווח נקי מרשים של 42.9 מיליון שקל לשנת 2012 - זינוק של 117% בהשוואה לשנה המקבילה.

הכנסותיה של מנדלסון הסתכמו בשנת 2012 בכ-1.085 מיליארד שקל, בהשוואה לכ-953 מיליון שקל, גידול של כ-14%. הרווח התפעולי של מנדלסון בשנת 2012 לפני הכנסות והוצאות אחרות זינק ב-71.5% והסתכם בכ-95.9 מיליון שקל בהשוואה לכ-55.9 מיליון שקל אשתקד.

מנדלסון, שמדווחת על תוצאותיה מתוקף היותה חברת אג"ח עם שתי סדרות בהיקף של 145 מיליון שקל, מתכננת בימים אלו את כניסתה לאחד העם. החברה בוחנת האם לבצע הנפקת מניות ראשונית בת"א או שמא לרכוש שלד בורסאי ולייצוק את הפעילות פנימה.

צבי איציקצילום: אייל טואג

לפני חודשיים אישרה ועדת התגמול והדירקטוריון של מנדלסון מענק מיוחד של 1.3 מיליון שקל (לכל הפחות) למנכ"ל החברה שרגא בר, במידה שיצליח להנפיק את החברה בת"א בשווי של 175 מיליון שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker