מנוחי לשרי |

טל רז ימונה לסמנכ"ל כספים ראשי בשיכון ובינוי

בתפקידו האחרון בקבוצת אי.די.בי כיהן רז כמנכ"ל מעריב ובתקופתו העיתון הגיע לכינוס נכסים ובסופו של דבר הועבר לידי שלמה בן צבי

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

לאחר תקופה מאתגרת של עליות ומורדות, טל רז - האיש למשימות מיוחדות של נוחי דנקנר - נפרד מקבוצת אי.די.בי ועובר לאריסון השקעות. רז (51 ) ימונה לסמנכ"ל כספים ראשי בשיכון ובינוי של שרי אריסון הפועלת בתחומי הנדל"ן, התשתיות, האנרגיה והמים בישראל ובחו"ל.

רז יחליף בתפקיד את דורון בלשר, שעובר לתפקיד דומה בחברת האנרגיה אורמת, שבשליטת משפחת ברוניצקי וקרן פימי - לאחר שלא קיבל תוספת שכר ותנאים נוספים בקבוצת אריסון.

רז, שהינו בוגר תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים ומוסמך מנהל עסקים מטען סיטי יוניברסיטי של ניו יורק, שימש בעבר בהצלחה כסמנכ"ל כספים בסלקום. ואולם לאחר מכן במהלך 3 שנים אחרונות הוא מילא 2 תפקידי מנכ"לות - שמראש לא היו לו הרבה סיכויים להצליח. הראשון מנכ"ל בית ההשקעות כלל פיננסים שבתקופת אי.די.בי הפך מאחת ההבטחות הגדולות בשוק ההון לאחת הנפילות הגדולות - רז לא הצליח לעצור את הדימום. לאחר מכן דנקנר מינה אותו כמנכ"ל העיתון מעריב ובתקופתו העיתון הגיע לכינוס נכסים ובסופו של דבר הועבר לידי שלמה בן צבי.

לאור הקשרים הטובים עם דנקנר רז קיווה כי יימצא לו תפקיד בכיר אחר באי.די.בי כמו למשל מנכ"ל כלל ביטוח, ואולם בסופו של דבר דנקנר הנלחם בימים אלה על חייו העסקים, ככל הנראה לא מצא לו תפקיד שכזה, ורז ייאלץ לחזור לשורשיו כסמנכ"ל כספים ולהסתדר עם מנכ"ל דומיננטי של שיכון ובינוי כמו עופר קוטלר.

טל רז

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker