אליום נוסקת בעקבות הסכם הפצה בהיקף מינימלי של 44 מ' ש' בברזיל

אליום והחברה הברזילאית מעריכות שהליך קבלת האישורים הרגולטוריים ייארך 18 עד 24 חודשים

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מניית אליום מדיקל עולה ב-12% במחזור של 450 אלף שקל כמחצית מהמחזור היומי הממוצע במניה לאחר שהחברה דווחה על הסכם עליו חתמה עם Meizler UCB להפצה בלעדית של הסטנטים האורולוגים שאליום פיתחה בברזיל.

Meizler UCB היא חברה ברזילאית שהשליטה בה נרכשה לאחרונה על ידי UCB הבלגית ומתמחה בפיתוח מכירה והפצה של מוצרים רפואיים. על פי ההסכם מייזלר יוסיבי תשמש כמפיץ בלעדי של מוצרי אליום בברזיל לתקופה ראשונית של 5 שנים החל ממועד קבלת האישורים הרגולטוריים לשווק אותם בברזיל.

אליום והחברה הברזילאית מעריכות שהליך קבלת האישורים הרגולטוריים ייארך 18 עד 24 חודשים ועל כן מכירות המוצרים בברזיל יחלו בין המחצית השניה של 2014 למחצית הראשונה של 2015.

Meizler UCB התחייבה ליעד מכירות שנתי מינימלי של 12 מיליון דולר ואם לא תעמוד ביעד זה תהיה אליום רשאית לבטל את ההסכם או לבטל את הבלעדיות. ההסכם יתחדש לתקופות של 3 שנים כל אלת בכפוף לעמידה ביעדי המכירות המינימליים וקביעת יעדי מכירות מינימליים חדשים.

Meizler UCB תחל מיידית בהליכים לרישום מוצריה של אליום ברשות התרופות הברזילאית (ANVISA) ותרשום את המוצר על שמה. הסטנטים שפיתחה אליום משמשים למניעה ולטיפול בחסימות שנגרמות באיברים שונים בעיקר בדרכי השתן והמרה. הסטנטים מצופים בפולימר מיוחד שמסייע במניעת גידול רקמה והיסתמות ובעלי תוכנות פיזיולוגיות ופיזיקליות, שלהערכת אליום עשויות לשפר באופן משמעותי את הטיפול בחולה ואיכות חייו. 5 ממוצרי הסטנטים של אליום קיבלו אישור שווק באירופה ובאוסטרליה והחברה פועלת לקבלת אישורים במדינות נוספות באסיה ובדרום אמריקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker