בלעדי |

שני בכירים מדש גמל פורשים: מנהלי האג"ח והמניות

גם דורון שחר, מספר 2 בדש ניהול תיקים מוסדיים, עוזבת את תפקידה; בכך למעשה מבצרת מיטב גמל את אחיזתה בחברת הגמל של דש שמנהלת נכסים בכ-20 מיליארד שקל

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אסא ששון

המיזוג בין בית ההשקעות דש לבית ההשקעות מיטב אמור להסתיים סופית בעוד כשבועיים. ל-TheMarker נודע כי לגל העזיבות מצטרפים עכשיו עוד שלושה פורשים: שניים בחברת דש-גמל - נמרוד הררי, האחראי על תחום האג"ח, ושלומי שמי, האחראי על תחום המניות. גם דורון שחר, מספר 2 בדש ניהול תיקים מוסדיים, עוזבת את תפקידה. בכך למעשה מבצרת חברת מיטב גמל את אחיזתה בחברת הגמל של דש. דש גמל מנהלת נכסים בכ-20 מיליארד שקל ואילו מיטב גמל מנהלת נכסים של כ-13 מיליארד שקל.

סבב הפיטורים בבית ההשקעות הממוזג דש-מיטב יצא לדרך בתחילת השנה. עד כה, סיימו את עבודתם בחברה הממוזגת כ-200 עובדים. המיזוג דרש גם להיפרד מהעובדים הבכירים בחברה, בהם דן פנחסי, מנכ"ל קופות הגמל של דש; אלדד כהן, סמנכ"ל השיווק של מיטב; אייל גונן, סמנכ"ל הכספים של מיטב; והיועצת המשפטית של מיטב, ענת סגל.

אילן רביב, מיטבצילום: אמיל סלמן

מלבד הבכירים, פוטרו עשרות עובדים בדרגים נמוכים יותר, שקיבלו תנאי פרישה מועדפים. עובדים בעלי ותק של שנה ומעלה ייהנו מפיצויי פיטורים מוגדלים (מענק) בגובה של עד 4 משכורות חודשיות (ברוטו לפני תשלומים סוציאליים ורכיבים נוספים). גובה המענק לא יפחת מ-15 אלף שקל.

בנוסף, לכלל המפוטרים, ללא קשר לוותק, הוצע שירות ייעוץ פנסיוני שכוללות סדנאות קבוצתיות להתמודדות עם הפנסיה לאחר סיום ההעסקה וכן ליווי על ידי חברה חיצונית מתמחה.

במהלך החודשים האחרונים הושלם הליך המיזוג של שני בתי ההשקעות. הגוף הממוזג, שינוהל על ידי אילן רביב (מנכ"ל מיטב), יחזיק בנכסים בשווי מוערך של 105 מיליארד שקל ויהווה את בית ההשקעות השני בגודלו בישראל לאחר פסגות, שמנהל כ-160 מיליארד שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker