אינסוליין גייסה 4.6 מ' ש' באופציות: המניה עולה ב-3.5%

ארבעת החודשים האחרונים גייסה החברה סכום של כ-14 מיליון שקל ■ על רקע ביקושים גבוהים מהמצופה, נקבע המחיר של האופציה בפרמיה של 17% על מחיר ההצעה המקורי

אורן פרוינד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת אינסוליין מדיקל, הנסחרת בת"א לפי שווי של 270 מיליון שקל ועוסקת בפיתוח ושיווק טכנולוגיה ומוצרים לשיפור האפקטיביות של אינסוליין קצר טווח, מודיעה הבוקר על גיוס הון נוסף.

החברה גייסה 4.6 מיליון שקל באופציות בפרמיה של 17% על מחיר ההצעה (על רקע ביקושים גבוהים). מניית החברה מגיבה לגיוס בעלייה של 3.5% במסחר הבוקר בת"א.

צילום: רויטרס

בארבעת החודשים האחרונים גייסה החברה סכום של כ-14 מיליון שקל. רון נגר, מנכ"ל אינסוליין אמר הבוקר כי "אנו שמחים על הגיוס שהשלמנו ומודים לציבור על הבעת האמון בחברה. הצלחת הגיוס באה לידי ביטוי בביקוש יתר של פי 4 ובפרמיה של כ-17% על מחיר ההצעה.

"בנוסף, לגיוסים המוצלחים שהשלמנו בחודשים האחרונים, אנו ממשיכים להיערך למכירות בגרמניה ולאחרונה חתמנו על הסכם ייצור לערכת ה-InsuPad ומזכר הבנות לחלק המתכלה שלה. צעדים אלו מהווים מימוש האסטרטגיה העיסקית של החברה".

בימים אלו מפתחת אינסוליין את InsuPad שהוא מכשיר שמיועד לזירוז ספיגת האינסולין שמוזרק לשכבה התת עורית באמצעות הגברת זרימת הדם המקומית באזור ההזרקה והגדלה מקומית של קצב העברת החומרים דרך נימי הדם. שני התהליכים מזרזים את קצב העברת האינסולין מאזור ההזרקה למערכת הדם. השליטה בתהליכים אלו נעשית על ידי חימום מקומי סביב אזור ההזרקה ומבלי לחמם את האינסולין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker