המחזיקים הפרטיים מעוניינים לכבוש את נציגות אי.די.בי אחזקות

"אין מנוס מלהכיר בכך שחצי שנה של משא ומתן ירדה לטמיון ויש לעשות 'ריסטארט' להליך, למנות שני חברי נציגות נוספים ולהתחיל במו"מ מאומץ לגיבוש פתרון כולל"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מחר אמורה להתקיים אסיפת מחזיקי אגרות החוב של אי.די.בי אחזקות בה יצטרכו להחליט האם להאריך את הזמן בו המשקיע הארגנטינאי אדוארד אלשטיין יוכל להשקיע בחברה עד ה-10 באפריל, או להסמיך את הנציגות להתחיל בהליכים משפטיים, ביניהם הגשת בקשת פירוק והעמדת כלל החוב בסך 1.7 מיליארד שקל לפירעון מיידי.

לאחר שרשות ניירות ערך החליטה הבוקר להודיע להראל לפסול את עצמה מהנציגות, חושבים המחזיקים הפרטיים כי נפתחה בפניהם האפשרות להיכנס לנציגות ולנווט את המשא ומתן עם החברה למקומות הנכונים. המחזיקים מציינים כי הנציגות הנוכחית קידמה עד כה את הפתרון בדמות אופציית אלשטיין, אך נמנעה מלדון בחלופות נוספות הנמצאות על השולחן.

נוחי דנקנרצילום: אוליבייה פיטוסי

לפיכך דורשים המחזיקים הפרטיים להוסיף לכתב ההצבעה באסיפה מחר הוספת שני חברי נציגות מטעמם. "אין מנוס מלהכיר בכך שחצי שנה של משא ומתן ירדה לטימיון ויש לעשות 'ריסטארט' להליך, למנות שני חברי נציגות נוספים ולהתחיל במו"מ מאומץ לגיבוש פתרון כולל", כותב אוהד אלוני בשם התארגנות המשקיעים הפרטיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker