פרסום ראשון

הכלכלן הראשי של מיטב פורש מתפקידו

את תפקידו של רון אייכל ימלא אלכס זבז'ינסקי מדש; כחלק מהמיזוג הגדול של בתי ההשקעות דש ומיטב תצטמצם מצבת כוח האדם בשני הגופים תצטמצם בכ-190 עובדים

דרור רייך

רון אייכל, הכלכלן והאסטרטג הראשי של בית ההשקעות מיטב פורש מתפקידו לאחר חמש שנים בתפקיד. זאת, כחלק מהמיזוג הגדול הצפוי של בתי ההשקעות דש ומיטב. ההנהלות של שני הגופים כבר פירסמו את מצבת העובדים שיועסקו בחברה ולפי התמונה המצטיירת, מצבת כוח האדם בשני הגופים תצטמצם בכ-190 עובדים - 80 עובדים יפוטרו ו-110 יפרשו מרצון (40 עובדים כבר פוטרו ועשרות כבר פרשו מרצון). אלכס זבז'ינסקי מדש יחליפו בתפקיד.

אייכל, 41, שימש לפני תפקידו במיטב כאסטרטג הראשי לשווקים גלובליים בקבוצת אי.בי.אי, לאחר שעבד כשמונה שנים בבנק לאומי כראש תחום מחקר בינלאומי וכלכלן מקרו ישראל של בנק לאומי. ב-1998 התחיל אייכל לעבוד ככלכלן במחלקה הכלכלית של בנק לאומי.

לאייכל דוקטורנט למימון באוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני בכלכלה מהטכניון ומאוניברסיטת חיפה (M.Sc.) ותואר ראשון בכלכלה וניהול מהטכניון (B.Sc.).

אלכס זבז'ינסקי, כלכלן ראשי בבית ההשקעות דש הינו בעל תואר ראשון (BA) בכלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני (MBA) במינהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. הוא בעל ניסיון של תשע שנים בשוק ההון והיה בעבר מנהל תחום מחקר בחדר עסקאות של בנק לאומי.

רון אייכלצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker