טוני כהן תמונה למנהלת תחום השיווק והפיתוח העסקי במגדל

כהן - מנהלת השיווק והדיגיטל של החברה - תחליף את משה תמיר בתפקיד

אסא ששון

באמצע חודש דצמבר דיווחה חברת מגדל ביטוח המנוהלת על ידי יונל כהן כי המשנה למנכ"ל וראש תחום שיווק ופיתוח עסקי משה תמיר מבקש לסיים את תפקידו בקבוצה. הסיבה לסיום התפקיד היה מינויו של תמיר לתפקיד מנהל השיווק והחדשנות הראשי של קבוצת ג'נרלי.

מי שתחליף אותו בתפקיד היא מנהלת השיווק והדיגיטל של החברה טוני כהן. כהן תיכנס לתפקיד בתחילת מארס.

טוני כהןצילום: עומרי רוט

כהן (בת 38, נ+ 2 ) הינה מוסמכת (M.A.) של החוג ללימודי עבודה באוניברסיטת ת"א ובוגרת (B.A.) במנהל עסקים וניהול משאבי אנוש באוניברסיטת בן גוריון. קודם להצטרפותה למגדל, כיהנה טוני כהן כחברת הנהלה ויועצת בכירה בחברת הייעוץ השיווקי אסטרטגי של נס - סינרג'י ולפני כן במגוון תפקידים במחלקת השיווק של קבוצת כלל ביטוח. בצה"ל כיהנה טוני כקצינת שלישות בדרגת סרן וכמזכירת אלוף פיקוד דרום דאז, האלוף שלמה ינאי.

עם ההכרזה על המינוי, ציין אריק יוגב כי "כמי שמגיעה לתפקיד מתוך החברה מביאה עמה טוני היכרות מעמיקה עם צרכי החטיבה ועם סוכני הקבוצה - שותפיה העסקיים, מגוון ערוצי ההפצה שלה ולקוחותיה, וזאת לצד מקצועיות וניסיון עשיר בתחום השיווק על כל היבטיו"
ג'נרלי היא קבוצת הביטוח והפיננסים השנייה בגודלה בעולם והגדולה ביותר באירופה ועד לא מכבר החברה-האם של מגדל. החברה פועלת ב-60 מדינות בעולם, וככל הידוע, מינויו של תמיר הוא המינוי הבכיר ביותר של מנהל ישראלי בתעשיית הביטוח והפיננסים הבינלאומית.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker