כת"ש מוכרת לאקרו נדל"ן חצי ממתחם כיתן סנטר ב-80 מיליון שקל

המחיר משקף לנכס שווי של 160 מיליון שקל ■ כת"ש תישאר עם אחזקה של 50% במתחם והיא מתכננת יחד עם שותפתה החדשה להקים 2 מגדלי מגורים שיתנוססו לגובה של 12 ו-16 קומות, ויכללו כ-145 דירות וכ-5,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים

מיכאל רוכוורגר

חברת כלל תעשיות (כת"ש), שבשליטת המיליארדר היהודי האמריקאי לן בלווטניק, סיכמה עם חברת אקרו נדל"ן הפרטית שבבעלות צחי ארבוב ואילן קפון על מכירת מחצית מזכויותיה (50%) במתחם כיתן סנטר שבשכונת הדר יוסף של צפון תל אביב ב-80 מיליון שקל - מחיר המשקף לנכס שווי של 160 מיליון שקל.

לאחר השלמת העסקה, צפויה כת"ש, המנוהלת על ידי אבי פישר, לרשום רווח הון נאה של עשרות מיליוני שקלים שכן, המתחם רשום במאזניה במחירים היסטוריים לפי שווי של כ-8 מיליון שקל בלבד.

לן בלווטניקצילום: פורבס

כת"ש תישאר עם אחזקה של 50% במתחם והיא מתכננת יחד עם שותפתה החדשה להקים 2 מגדלי מגורים שיתנוססו לגובה של 12 ו-16 קומות, ויכללו כ-145 דירות וכ-5,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים. כיום נמצאים במתחם כיתן סנטר סניף של רשת גולף, החברה הבת של כת"ש וכן חנויות ובתי קפה שונים.

כת"ש היא חברת השקעות השולטת בחברות כמו מונופול המלט נשר, נייר חדרה, גולף  כלל ביוטכנולוגיה ומחזיקה במן מנועי בית שמש ויפאורה. כת"ש נרכשה בשנה שעברה על ידי אקסס תעשיות של בלווטניק תמורת 1.27 מיליארד שקל - מחיר ששיקף לכת"ש שווי שוק של כ-2.55 מיליארד שקל, בעוד שכיום היא נסחרת לפי שווי שוק של כ-2.2 מיליארד שקל.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker