"מב.ז.ע.י 199" ו"ע.ערוץ ישיר 7": בנק אגוד מסביר את העמלות

עד כה בדפי החשבון ללקוח של בנק אגוד, לצד חיובים וזיכויים נכתב "מב.ז.ע.י 199" וביטויים מוזרים נוספים ■ כעת, בעקבות תלונה של לקוח, הבנק יתקן את דפי החשבון כך שיהיו מובנים

סיון איזסקו
סיון איזסקו

לפני כ-6 שנים בכנס של איגוד הבנקים נזף נגיד בנק ישראל, סטנלי פישר, בראשי הבנקים שנכחו באולם ואמר כי "אני בעצמי איני מבין את חשבון הבנק שלי ולא ברור לי למה דפי החשבון אינם ברורים לאיש".

מפנייה של לקוח בנק אגוד למערכת TheMarker עולה כי גם ב-2013 דפי החשבון של בנק אגוד כוללים ביטויים שמשמעותם ידועה רק לצוות עובדי הבנק. הלקוח התלונן על כך שבחשבונו ישנם זיכויים וחיובים שונים ולידם מופיע הפירוט: "מב.ז.ע.י 199", "ע.ערוץ ישיר 7" וביטויים מוזרים נוספים.

בנק אגודצילום: בנק אגוד

עקבו אחרי TheMarker בטוויטר

בבנק הסבירו היום (א') כי "אנו מוגבלים במספר התווים וחלק מן השדות הם אילוץ של המערכת (כך למשל המספר 199 מהווה קוד ולא ניתן לשנותו)". בבנק מסבירים עוד כי שם הקוד "מב.ז.ע.י 199", המופיע בדפי החשבון, הינו כינוי לזיכויים שהבנק מעניק ללקוחות במסלול "חשבון הפוך" ממבצע הבנק. עוד הסבירו בבנק כי המונח "ע.ערוץ ישיר 7" מתכוון לחיוב עמלת ערוץ ישיר חודשית, כאשר הספרה 7 מציינת את מספר הפעולות בערוץ ישיר שהלקוח ביצע במהלך החודש.

בתגובה לידיעה, מבנק אגוד נמסר כי "בעקבות הערתך אנו משנים את "מב.ז.ע.י" ל-"זכוי הפוך 199".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker