גילת תספק לבנק הלאומי של פרו מערכת תקשורת לוויינית ב-9.6 מ' ד'

במסגרת החוזה, גילת תקים אתר התאוששות מאסון בעיר הצפונית צ'יקלאיו, שיאפשר גיבוי באמצעות התשתית הלוויינית למרכז הנתונים של הבנק הממוקם בבירה לימה

דרור רייך
שתפו בפייסבוק

חברת גילת רשתות לוויין הנסחרת הן בנאסד"ק והן הבורסה בת"א, הודיעה היום כי החברה הבת Gilat To Home Peru (גילת פרו) נבחרה על ידי Banco de la Nación, הבנק הלאומי של פרו, לאספקת מערכת תקשורת לוויינית ל-320 אזורים כפריים. הרשת הלוויינית כוללת גם מערכת המיועדת לשמש כאתר להתאוששות מאסון, שימוקם בעיר צ'יקלאיו. היקף החוזה הוא 9.6 מיליון דולר לשלוש שנים.

הבנק הלאומי של פרו הוא לקוח ותיק של גילת כבר יותר מעשר שנים. בפרויקט חדש זה, ישמש פיתרון SkyEdge II של גילת לתקשורת רחבת פס עבור סניפי הבנק השונים ויאפשר חוויית משתמש משופרת וגלישה מהירה יותר ברשת.

ציוד תקשורת של גילתצילום: גילת

גילת תספק תקשורת לוויינית לאזורים נידחים, תקשר סניפים מרוחקים של הבנק ליישומים ארגוניים ואף תאפשר לבנק להציע שירותי בנקאות מקוונים או אלחוטיים, שיתרמו לשיפור נגישות לקוחותיו לשירותי כספומט ובנקאות מקוונת.

"כלכלתה של פרו מתרחבת והגדלת זמינותם של שירותים פיננסיים לאזרחים הופכת לחיונית יותר ויותר. רוחב הפס והיציבות בקצבי התקשורת המהירים שמציעה הפלטפורמה של גילת, הופכים אותה לפתרון אידיאלי להרחבת הקישוריות והשירותים הפיננסיים לסניפי בנק מרוחקים", אמר לואיס סאוודרה זגארה, מנהל מערכות המידע ב-Banco de la Nación.

במסגרת החוזה, גילת תקים אתר התאוששות מאסון בעיר הצפונית צ'יקלאיו, שיאפשר גיבוי באמצעות התשתית הלוויינית למרכז הנתונים של הבנק הממוקם בבירה לימה. הגיבוי יאפשר תקשורת לוויינית מלאה בפס רחב, תוך המשך תפעול שוטף של המשימות החיוניות בבנק גם במקרי חירום של נפילת רשת התקשורת הקווית.

"תקשורת לוויינית חיונית עבור בנקים המבקשים לשפר את נגישות לקוחותיהם לשירותים פיננסיים. אנו שמחים להמשיך לעבוד עם Banco de la Nación ולסייע לבנק לקדם משימה לאומית חשובה זו", אמר דני פרידמן, מנכ"ל גילת קולומביה ופרו. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker